HENDEK KEBAP AÇILDI

İlçemiz Başpınar mahallesi 1136 Sokak ( Eski haman sokağı) nda Ahmet Bayram’ın işlettiği Hendek Kebap Salonu düzenlenen törenle açıldı. Belediye başkanı açılış konuşmasını yaparken duayı da ilçemiz müftüsü Murteza Gür yaptı.

GÜNCEL - 09-03-2023 17:35 641 kez okundu.

HENDEK KEBAP AÇILDI

AKP-CHP-İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI KATILDI

Açılış törenine Belediye başkanı Turgut Babaoğlu ile birlikte  AK Parti ,İYİ Parti ve CHP Hendek ilçe başkanları ile birlikte muhtarlar dernek başkanı Kadir Yağlı ve vetandaşlar katıldı.

İLÇEDE BİR AÇIK KAPANDI

Belediye Başkanı Babaoğlu yaptığı konuşmada; “ işyeri sahibi Ahmet kardeşimiz yıllardır esnaf olarak iştigal eden bir kardeşimiz. Bölgemizin eksiğini çok iyi etüd etmiş, vatandaşların ihtitacı üzerine işyerini yenilemiş  ve konsep değişikliğine giderek ilçemizde ihtiyacı hissedilen Kebap Izgara Salonu olarak faaliyetine devam ediyor. Mevlam yüzünü güldürsün, Mevlam gönlüne göre versin. İşyerimiz hem ilçemize hem mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Diyerek dua yapması için mikrofonu ilçemiz müftüsüne verdi.

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

İlçe müftüsü Murteza Gür’ün yaptığı duaya katılımcılar hep birlikte amin diyerek işyerinin hayırlı olması temennisinde bulunmasının ardından kurdela kurmay heyet tarafından hep birlikte kesildi. Kurdela kesimi sonrası katılımcılar işyeri sahibi tarafından ikram edilen  işin erbabı ustanın pişirdiği kebap çeşitlerinden taddılar.   

1HENDEK KEBAP AÇILDI
2HENDEK KEBAP AÇILDI
3HENDEK KEBAP AÇILDI
4HENDEK KEBAP AÇILDI
5HENDEK KEBAP AÇILDI
Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
HAMAMA GİREN TERLER!

HAMAMA GİREN TERLER!

05-06-2023 - GÜNCEL

SATA SATA BİTİREMEDİNİZ!

SATA SATA BİTİREMEDİNİZ!

05-06-2023 - GÜNCEL