DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Bizimhendek Yazar
Bizimhendek Yazar
Giriş Tarihi : 13-12-1901 22:42

MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR

     Sakarya nere yazar Saygı Öztürk nere?

     FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz’da giriştiği başarısız darbe girişiminin ardından yapılan gözaltılar ve terör örgütü mensuplarının  ki bunların arasında profesörlerden generallere, hakiminden savcısına,  öğretmenden sanayici işadamlarına, milletvekilinden  siyasetçisine, belediye başkanlarından gazetecilere, daire müdürlerinden valilere   kadar  bir çok insana reva görülen alçaklıkları, kalleşlikleri, kumpasları  bizler ancak yapılan itiraflar sonrasında öğrenmiş bulunuyoruz.

    Fetö örgütü mensuplarının devlet kurumları içerisinde  örgütsel yapıları hala çözülebilmiş değil, yaşayan her şeyi görür bakalım daha neler çıkacak ancak biz elimizdeki veriler ışığı altında yaşananları yorumlayacak olursak Sakarya yerelinde karşımıza çıkan ilk olay 4 dönem Hendek Belediye başkanlığı yapmasının ardından 25 dönem milletvekili adayı olması münasebeti ile üzerine oynanan siyasi entrikalar ve Sakarya AKP içerisindeki parti içi muhalefetin çabalarını göz ardı etmeyelim. Yazar Öztürk’e bu haberi ne amaçla servis edildiği gerçeğini de uzak tutmayalım.

     Suç, anayasamıza göre kişiyi bağlar, yakınlarını değil

     7 Haziran seçimleri  AKP için hüsran olmuş, süreç sonunda hükümet kurulamamış ve nihayetinde 1 Kasım 2014 tarihinde seçimlerin yenilenmesi yönünde karar alınmıştı. 7 Haziran seçimlerinde milletvekili olan ancak aradan geçen 5 aylık süre sonrasında milletvekili aday adayı dahi olamayan Ali İnci’ye kardeşi üzerinden atılan iddia ve ithamlar sonrasında sessizliğini daha fazla sürdüremeyen İnci, “kardeşimde olsa affetmem, kanun ve yasalar çerçevesinde herkes yaptığının hesabını vermelidir” diyerek olaya son noktayı koymuştu.

    Önden gidersen tokatı  başına , arkada kalırsan tekmeyi kıçına yersin

      Başkan İnci, öğretmenliği döneminde ülkeye şampiyonluklar ve şampiyonlar kazandıran bir eğitimci idi. Bugün sadece Sakarya geneline baktığımızda mevcut beden eğitimi öğretmenlerinin yaklaşık % 70’ine yakını onun yetiştirip bu ülkeye kazandırdığı değerler olarak karşımızda duruyor. Belediye başkanlığı dönemini ise başta sağlığı  olmak üzere ailesinden sakındığı zamanı sadece sorumlu olduğu ilçe halkına hizmetle geçiren bu anlamda herkesin kabul ettiği şekliyle kendisine hizmete adamış bir kişi. Fetö’nün bir suç örgütü kapsamına alınmasının ve Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan’ın da bu örgütle acımasız bir şekilde mücadeleye girmesinin hemen ardından  belediyelerde bir sessizlik hakim, daha da ilginci gelişmelere rağmen Fetö’cüler ile dirsek temasını sürdüren Sakarya’daki Ak partinin anlı şanlı siyasetçileri meydanlarda iken  İnci, süreç içerisinde 17-25 Aralık sonrasında gerçek yüzü ortaya çıkan Fetö örgütünün  finans kaynaklarının ilçede ticaret yapmasını yasakladı, yardımlarını askıya aldı ve aleni olarak kendileri ile savaşacağını, Hendek’te Fetö’cülere yaşam hakkı tanımayacağını  açıkça ilan etti. Bu ilan ediş bir anlamda Fetö temsilcileri tarafından İnci, hedef tahtasına oturtulmuş oldu.  Fetö örgütü durur mu tabi ki durmadı ve şahsı üzerinden bir şey bulamayınca ortağı bulunduğu şirketler ve kardeşleri üzerinden gerek yerel bazda gerekse ulusal bazda  saldırılara maruz kaldı. Öyle bir duruma getirildi ki konuşsa suç oldu konuşmasa suç oldu. Fetö örgütünün yanı sıra siyasi rakipleri tarafından da saldırıya maruz kalan İnci, adeta günah keçisi ilan edildi.

    Fetö’cü enişte ya Hendek’e gelseydi

    15 Temmuz başarısız darbe girişimi öncesinde Sakarya siyasetinde söz sahibi birilerinin eniştelerini görev yaptığı üniversiteden Hendek ilçesine tayini konusunda üstün gayret sarf edenleri ve süreç içerisinde bahse konu olan kişinin Fetö’cü olduğu gerekçesi ile meslekten ihraç edildiği gerçeğini, bu duruma hiç sesini çıkartmayanları, diğer yandan kardeşinin genelkurmay başkanının kafasına silah doğrultup darbe girişiminin başarıya ulaşması için mücadele eden paşaların yaptıklarını nereye koyacağız ? Bir tarafta alel acele yangından mal kaçırırcasına, hukukçuların ifadelerine göre  tecavüzü meşrulaştırmaya matuf  hazırlanıp  komisyondan geçirilen yasa önergesi, diğer yandan Yunan’lıların bile yapmadığı ülkenin bekasını ilgilendiren vatan hainlerinin meclisi mebusanı bombalamaları ve  vatan evlatlarının üzerine kurşun yağdırmalarını nereye koyacağız?

    Günümüzde her şey algı üzerinden yürüyor

     O dönemde basına yansıyan haberlerle karalandı iddia ve ithamların hedefi haline geldi. Türk aile yapısı hele hele bölgemiz  muhafazakar bir yapıya sahip bunu  iyi bilen Fetö mensuplarının o gün gündeme koydukları plan çokta güzel işledi ve nihayetinde İnci’nin 1 Kasım seçimlerinde milletvekili olması bir şekilde önlendi. O günlerde oluşturulan bu saldırılara inanan bir çok insan olayın önünü arkasını sorgulamadı ve sadece yapılan menfi haberlerin etkisinde kalarak İnci’ye karşı kamuoyu oluşturuldu. Parti içi muhalefetin bu zaferine muhalefet de destek verince İnci’nin yıpranması daha da kolaylaştı.

     Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu

     Bugün Fetö örgütü mensuplarının ikrarları, itirafları ve  sonrası gerçekler bir bir ortaya çıkıyor. Soruşturmayı yürüten bayan savcının Fetö mensubu gerekçesi ile görevden uzaklaştırılması, aynı oyunda rol alan güvenlik güçleri mensuplarının da meslekten ihraç edildikleri haberlerini okuyoruz. Deliller ışığında incelediğimizde başkan İnci’nin kardeşinin üzerinden nasıl bir tezgahın, kumpasın  içinde olduğu daha net görülüyor.

    Soruşturmayı yürüten savcı Fetö’cü

   Gelelim   Sözcü gazetesi yazarı  Saygı Öztürk’ün köşe yazısına.  Öyle konulara parmak basmış ki sanırsınız Pamukova ilçesinde ikamet ediyor ve olaylara bizzat vakıf. Peki şimdi bu size inandırıcı geliyor mu? Bana göre bunu dile getirenler bile söylediklerine inanmıyorlar… Yazıda öyle detaylar işleniyor ki son AKP komisyonu tarafından alınan karar neticesinde kamuoyu ve muhalefet yetkililerince  tecavüzcülere af olarak nitelendirilen  bu önergenin başkan İnci’nin kardeşinin kurtarılması amacıyla hazırlandı denilerek; “ bugün bu af yasası ile kimleri kurtardığınızı biliyor musunuz?”  sözleri ile biten bir yazı kaleme almış.  Yazı içeriğinde de İnci’nin 1 Kasım seçimlerinde milletvekili aday adayı dahi olamamasını bu olaya bağlamış.

     Önergenin fikir babası Bursa milletvekili Özcan Purçu

    Oysa bu yasa önergesinin fikir babası Bursa CHP milletvekili Özcan Purçu ve Türkiye Romanlar Konfederasyonu genel başkanı Ahmet Çokyaşar’dır. İyi niyetle bizzat Cumhurbaşkanından çözülmesi noktasında destek istenmiştir.  Yasa önergesinin ise mecliste tartışılmadan sadece ben yaptım oldu mantığı ile gerek komisyonda gerekse mecliste oy çokluğunun olmasını kendisi için yeterli olarak gören AKP’nin bu tavrı kamuoyunda muhalefetinde  haklı olarak büyük desteği ve kamuoyu oluşturması ile tepki çekti ve olaya müdahil olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri ile  nihayetinde yasa teklifi komisyona geri çekildi. Muhalefetinde görüşlerinin alınarak  var olduğu iddia edilen mağduriyetlerin giderilmesi yönünde çalışılması kararı alındı. Keşke bu karar daha önce alınmış olsaydı kamuoyu da böyle ucube bir yasa önergesi ile meşgul edilmemiş olsaydı.

Yüzlerce Fetö’cülerin yurt dışına firarları önlenemezken

 Kumpas mağduru Yusuf İnci’nin kaçışı nedir ki?

    Dönelim yazar Saygı Öztürk’ün “ bu yasa tasarısı Ali İnci’nin kardeşini kurtarmak için yapıldı!” Milletvekillerinin dokunulmazlık zırhı var sözleri ile “Kardeş Yusuf İnci’yi vekil Ali İnci kaçırdı!”  iddia ve imasında bulunmasıyla algı yaratma peşinde olabilir mi?  Unutmayalım ki bu ülke uçurumun kenarından Türk halkının inayeti ile kurtuldu. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından aranan çok sayıda kilit konumunda olan kişilerin yurt dışına kaçtığı haberlerini okuyoruz. Konunun öneminin daha iyi anlaşılabilmesi adına kaçanların  VATAN HAİNİ olduklarını unutmayalım. Nasıl kaçtılar, kimler kaçırdı? Ülkenin bir numaralı sorunu 15 Temmuz darbe girişimi sonrası uçurumun kenarından döndüğü günümüzde bunlar neden sorgulanmaz anlamak mümkün değil.

    Sen neymişsin be Yusuf İnci ? Kumpas mağduru  Yusuf İnci  ülkenin gündemine oturdu. Meğer yasa önergesi onun için verilmiş!!!

    Buradan sakın şu anlam çıkartılmasın. Ne tecavüzcüyü koruyorum ne de Fetö’cü vatan hainlerini… Ancak Türkiye’de 80 milyon insan yaşıyor. Çıkartılmak istenen bir yasa önergesini getirip Ali İnci’nin kardeşine bağlamak insafa da izana da sığmaz. Bu iddia ve ithamlara da hiç kimse inanmaz.  Sorarım size. Bu yasa tasarısının Yusuf İnci’yi kurtarmak adına çıkartıldığını iddia etmek insanların aklıyla alay etmekten bir farkı var mı?

   Sözlerimi bir fıkra ile sonlandırayım.

  Deliler tımarhanesinde kalmakta olan delileri  test eden doktor bir tabak içerisine 3-5 siyah zeytin ile birlikte 2-3 tane de hamam böceği koyar onları imtihana tabi tutar. Tabak etrafında teste tabi olan delinin biri çıkar ve siyah zeytinleri yemeye başlar. Doktor pür dikkat delileri takip etmektedir. Diğer bir deli ise  hamam böceklerini  göstererek  der ki; “arkadaşlar biz önce hareket eden zeytinleri yiyelim, kaçmasınlar !!!

    Demem o ki önce biz içimizdeki vatan hainlerini, onları koruyup kollayanları bertaraf etsek, adalet karşısına çıkarsak , akabinden  mağdurlar olduğu gerçeğinden hareket ile yasa tasarısı üzerinde  iktidar ve muhalefetin ortak girişimi ile toplumun da kabul edeceği, rıza göstereceği bir metin ile  yasa tasarısını meclis onayına sunmak daha iyi olmaz mı?  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

NELER SÖYLENDİ?
@
Bizimhendek Yazar

Bizimhendek Yazar

DİĞER YAZILARI “PANİK VE KAYGI BOZUKLUĞU” 13-12-1901 22:42 Şizofreni 13-12-1901 22:42 *MAJÖR DEPRESYON* 13-12-1901 22:42 *Psikolojik Travmalar* 13-12-1901 22:42 * Bipolar bozukluk ve bağlanma* 13-12-1901 22:42 EN İYİ YALANI KİM SÖYLER? ’’ MİTOMANİ’’ 13-12-1901 22:42 EN BÜYÜK KORKUN NE? 13-12-1901 22:42 DUYGULARIM GERÇEKTEN VARMI? 13-12-1901 22:42 *BAĞIMLILIKLAR VE SUÇLANMA* 13-12-1901 22:42 “GERÇEKTE KİMSEN O OL” 13-12-1901 22:42 ‘’BEN KENDİMİ HERKESTEN İYİ TANIRIM’’ 13-12-1901 22:42 *YALANLAR VE DUYGULAR* 13-12-1901 22:42 EYVAH KİLO ALDIM! 13-12-1901 22:42 ‘’BENİ NEDEN DİNLEMİYORSUN’’ 13-12-1901 22:42 * Bipolar bozukluk ve bağlanma* 13-12-1901 22:42 HASTANE Mİ SAĞLIK OCAĞI MI? 13-12-1901 22:42 ‘’ENDİŞE BİZİM İŞİMİZ’’ 13-12-1901 22:42 ‘’ACI ANILARLA YAŞAMAK’’ 13-12-1901 22:42 HER YENİ BİNA SAĞLAM MI? 13-12-1901 22:42 SORUN İKTİDARDA MI MUHALEFETTE Mİ? 13-12-1901 22:42 KAYGILARINI FARKET 13-12-1901 22:42 “NE İSTEDİĞİNE KARAR VER” 13-12-1901 22:42 İKTİDARIN (B) PLANI ERKEN SEÇİM Mİ? 13-12-1901 22:42 ZAMAN HAKLI ÇIKARDI 13-12-1901 22:42 " KENDİNİZE NEFES VERİN" 13-12-1901 22:42 ZATEN HEP BEN SUÇLUYUM! 13-12-1901 22:42 YARIN ÜLKEMİZ ÇIRAK, KALFA, USTA İTHAL EDECEK OLURSA KİMSE ŞAŞIRMASIN 13-12-1901 22:42 MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR 13-12-1901 22:42 BAŞKAN SOFU, NE İSA’YA NE MUSA’YA YARANAMIYOR 13-12-1901 22:42 BEN DEĞERLİYİM 01-05-2016 00:00 Nihayetinde bir İLÇE hastanesi! 13-12-1901 22:42 HERKES İŞİNE BAKSIN! 13-12-1901 22:42 HASTANE HAT İHALESİ İÇİN NE YAZMIŞTIK? 13-12-1901 22:42 KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNDE NELER OLUYOR? 13-12-1901 22:42 DEMEDİ DEMEYİN… 13-12-1901 22:42 Düşünce gücü ile yasama bağlı kalmak.. 13-12-1901 22:42 KRİZLERLE NASIL BAŞA ÇIKABİLİRİZ ? 13-12-1901 22:42 GÖZ GÖRE GÖRE ZEHİRLENİYORUZ 13-12-1901 22:42 OYUN İÇİNDE OYUN 13-12-1901 22:42 HALA BU AYMAZLIK NİYE? 13-12-1901 22:42 VATANINA GÖZ DİKENİ EZ OĞLUM 13-12-1901 22:42 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLSUN 13-12-1901 22:42 BUNDAN SONRASINI ALİ İNCİ’YE ÖNYARGILI DAVRANANLAR DÜŞÜNSÜN 13-12-1901 22:42 KAYBETTİĞİNİ KAYBETTİĞİN YERDE ARAYACAKSIN… 10-07-2017 00:00 HOŞ GELDİN İLKBAHAR 26-07-2022 00:00 BENİM KARNIM AĞRIMIYOR 13-12-1901 22:42 TERÖRÜ KINIYORUM 13-12-1901 22:42 SÜKUT İKRARDAN’MI GELİYOR ? 16-11-2011 00:00 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ 13-12-1901 22:42 AİLELER ÇOCUKLARINI DESTEKLESİN 13-12-1901 22:42 DÜNYAYI BAŞLARINA YIKARIZ 23-10-2014 00:00 HENDEK'TE 3 G'Lİ OLDU 13-12-1901 22:42 KARNE SEVİNCİ 13-12-1901 22:42 ERKEN SEÇİMİN TAM ZAMANI 13-12-1901 22:42 HASTANE HATTI İHALESİNDE PEYGAMBER ÖRNEĞİNE VARMI SINIZ? 13-12-1901 22:42 MEDYA PSİKOLOJİMİZİ BOZUYOR 13-12-1901 22:42 DİMYATA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLUYORUZ ! 13-12-1901 22:42 AŞK 13-12-1901 22:42 ELMAYI TOP TOP YAPALIM 13-12-1901 22:42 YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN 24-01-2021 00:00 ÇUVALDIZI KİME BATIRALIM? 13-12-1901 22:42 HENDEK BELEDİYESİNDE KÖSTEBEK KİM? 12-12-2012 00:00 10 ARALIK İLE BAŞLAYAN HAFTA İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ HAFTASI 13-12-1901 22:42 OKUYALIM, OKUTALIM 13-12-1901 22:42 BİLİYOR MUYDUNUZ? 13-12-1901 22:42 SİYASET, ALGIYI YÖNETME SANATIDIR 13-12-1901 22:42 NE VARSA O ÜÇ NOKTADA VAR ! 13-12-1901 22:42 Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım !!! 13-12-1901 22:42 KURT, KOYUNU YEMEYİ KAFASINA KOYMUŞ BİR KERE ! 13-12-1901 22:42 1 Kasım seçimleri AK Partili belediyelerin 2019 seçimlerinin provasıdır 13-12-1901 22:42 TEPKİ, İÇİMİZDEKİ İSYANIN DIŞA VURUMUDUR. BUGÜN DEĞİLSE NE ZAMAN? 13-12-1901 22:42 KOALİSYON NEDEN KURULMADI ? 13-12-1901 22:42 YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE… 13-12-1901 22:42 GEÇTİ BOR’UN PAZARI SÜR EŞEĞİNİ NİĞDE’YE… 13-12-1901 22:42 GEÇTİ BOR’UN PAZARI SÜR EŞEĞİNİ NİĞDE’YE… 13-12-1901 22:42 ZAMAN HENDEK MİLLİYETÇİLİĞİ YAPMA ZAMANI… 13-12-1901 22:42 ÇALIŞMAK BUYSA ? 13-12-1901 22:42 ZOR OYUNU BOZAR… 13-12-1901 22:42 ZOR OYUNU BOZAR… 13-12-1901 22:42 SAKARYA’DA HANGİ PARTİ KAÇ VEKİL ÇIKARTIR ? 22-09-2011 00:00 Hendek İlçe başkanı Sofu’yu göreve davet ediyoruz 13-12-1901 22:42 Nedir bu ATATÜRK unutkanlığı !!! 13-12-1901 22:42 KAZANAN HENDEK OLACAK 13-12-1901 22:42 Su’da KAZIK olur mu demeyin bal gibi oluyor… 13-12-1901 22:42 ÜSTÜNLERİN HUKUKU MU HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ MÜ ? 13-12-1901 22:42 HENDEK TE EMLAK SEKTÖRÜ 13-12-1901 22:42 İLÇEMİZ TEHDİT ALTINDA !!! 06-10-2016 00:00 PARALEL SAVAŞ ! 12-06-2020 00:00 ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR!!! 13-12-1901 22:42 Meğer sel felaketinin sorumlusu Ali İnci imiş!!! 13-12-1901 22:42 İSYAN 13-12-1901 22:42 KAZANAN HENDEK OLSUN 13-12-1901 22:42 BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANALIM, AMORTİYE SONRA BAKARIZ… 13-12-1901 22:42 HAFIZ İLYAS’I RAHMETLE ANARKEN 13-12-1901 22:42 SELAM VE SELAMLAŞMA ADAB-I 13-12-1901 22:42 HENDEK SAHİPSİZ DEĞİL… 13-12-1901 22:42 MEHMET AKİF ERSOY ANILDI 13-12-1901 22:42 MEVLİD KANDİLİ 13-12-1901 22:42 ADAB-I MUHAŞERET (5) 13-12-1901 22:42 TÜM YIL İÇ HESAPLAŞMA 16-10-2019 00:00 ADAB-I MUAŞERET - 4 27-01-2018 00:00 ADAB-I MUAŞERET-3 13-12-1901 22:42 Kedi uzanamadığı ete mundar der… 13-12-1901 22:42 ADAB-I MUAŞERE (1) 13-12-1901 22:42 MUHARREM AYI’NIN FAZİLETİ 13-12-1901 22:42 MUHARREM AYI ve AŞURE GÜNÜ 13-12-1901 22:42 DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ ! 13-12-1901 22:42 KUR'AN İLE RAMAZAN ARASINDAKI DERİN VE İNCE BAĞ 13-12-1901 22:42 RAMAZAN BAYRAMI! 13-12-1901 22:42 ZEKÂT VE SADAKA-İ FITIR 13-12-1901 22:42 ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM ALİ İNCİ BELEDİYE BAŞKANI OLACAK MI OLMAYACAK MI ? 13-12-1901 22:42 VERECEĞİNİZ BİR CEVABINIZ VAR MI? 13-12-1901 22:42 GEZİ PARKI EYLEMİ 10-03-2020 00:00 KANUNLARI HİÇE SAYAN KAHRAMAN BÜROKRAT ! 13-12-1901 22:42 HEPİMİZ RUH YAŞITIYIZ! 13-12-1901 22:42 NEDEN YÜRÜYÜŞ BANDI ALMAK ZORUNDA KALDIM 13-12-1901 22:42 MYO temel atma töreni öncesi yaşananlar 13-12-1901 22:42 İLÇEMİZİN DEĞİŞİMİ VE DEĞİŞİME UYUMU 13-12-1901 22:42 OKULLARDA 2.DÖNEM BAŞLADI 13-12-1901 22:42 AGDAŞ NE YAPMAK İSTİYOR? 13-12-1901 22:42 MUTLU BAŞLANGIÇ 13-12-1901 22:42 MUTLU YILLAR BANA:) 13-12-1901 22:42 GÜZELLER GÜZELİ SUNA'YA VEDA 13-12-1901 22:42 SAKARYA VALİLİĞİ KAR TATİLİ İÇİN NEYİ BEKLİYOR! 13-12-1901 22:42 HOŞGELDİN YENİ YIL 13-12-1901 22:42 BİR TÜRKİYE KLASİĞİ 13-12-1901 22:42 SANAL RÜYADAN GERÇEK DÜNYAYA SADECE SEN YOKSUN UYAN! 13-12-1901 22:42 HİSLERİM DÜŞÜNCELERİMİ BALTALADI.. 13-12-1901 22:42 İLÇEMİZ ESNAFI ÇİN'DE 13-12-1901 22:42 ELİMİZİ KANA BULAYAN DÜNYA DÜZENİ 13-12-1901 22:42 İNCİ’NİN RÖPORTAJI BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETMİŞ ANLAŞILAN 13-12-1901 22:42 YILLARDIR ÜŞÜYEN ÖĞRETMENLERİMİZ 13-12-1901 22:42 KADINA ŞİDDET (Turgut Berk İsmail )oğlumdan makale:)) 13-12-1901 22:42 7/B SINIFI VELİLERİNE İTA FEN YAZILMIŞTIR.. 13-12-1901 22:42 İTFAİYE ERİMİ, HABER ELEMANI MI? 13-12-1901 22:42 ROMANTİZM VE GÜCÜN SİMGESİ KASIMPATILAR... 13-12-1901 22:42 EVİMDEKİ BASKÜLÜN AZİZLİĞİ:) 13-12-1901 22:42 HAVALAR SOĞUDU ALIŞVERİŞ MERKEZİ MAHKUMUYUZ:(( 13-12-1901 22:42 MÜMKÜNSE EMPATİK YAKLAŞALIM 13-12-1901 22:42 MUTLU BAYRAMLAR.. 13-12-1901 22:42 AH BU DİZİLER EVLİLİK DÜŞMANI.... 13-12-1901 22:42 MEDİTASYON ZAMANI 13-12-1901 22:42 KALAMIŞ'TA BİR CUMARTESİ AKŞAMI 13-12-1901 22:42 YENİ BİR KIRIŞIKLIK DAHA VE ACI ÇİKOLATA 13-12-1901 22:42 ERGENLİK DEDİKLERİ 04-03-2014 00:00 TEKNİK ARIZA(BİLGİSAYAR DA VE SİNİRLERİMDE) 13-12-1901 22:42 MİNİKLER OKULA BAŞLADI 13-12-1901 22:42 BAŞKAN, NE DEDİNDE YAZMADIK? 13-12-1901 22:42 ŞAPKADAN ÇIKAN TAVŞAN ! 12-12-2014 00:00 REFERANSINIZ İSLAM DEĞİL MİYDİ? 13-12-1901 22:42 Kimin karnesi pekiyi çıkacak ? 13-12-1901 22:42 MUHALEFET NE İŞ YAPAR ? 13-12-1901 22:42 Vay be ... Hendek itfaiye personelinde ne maharetler varmış??? 13-12-1901 22:42 AK PARTİ TEMSİLCİSİ, PARTİSİNİ CHP’YE ŞİKAYET ETME CESARETİNİ KİMDEN ALIYOR? 13-12-1901 22:42 20 YILLIK SİYASETİN AYRICALIĞI !!! 13-12-1901 22:42 YÜREĞİ YETEN CEVAPLASIN... 13-12-1901 22:42 Sakal, bunu haketmedi ! 13-12-1901 22:42 UNUTTUKLARI TEK ŞEY VARDI, ALLAH’IN ADALETİ... 13-12-1901 22:42 BİSKÜVİ KUTUSU KOYUNDA ŞENLİK OLSUN! 13-12-1901 22:42 Köylerin sorunlarını halletti, şimdi sıra CHP’nin içişlerinde! 13-12-1901 22:42 İŞTE BİZİM ŞAŞIRDIĞIMIZ NOKTA ! 13-12-1901 22:42 PARTİ TÜZÜĞÜ İNCİ’NİN YOLUNU KESER Mİ? 13-12-1901 22:42 GÜNDEM BELİRLERKEN GÜNDEME TAKILMAK NEDEN??? 13-12-1901 22:42 Künefe’nin bedeli ! 13-12-1901 22:42 KÖYDES SEÇİMLERİNDE ADAY ENFLASYONU YAŞANIYOR 13-12-1901 22:42 SAYIN BAŞKAN MERAK ETME BU HALK AYAKLANMAZ 13-12-1901 22:42 Hendek Ak partide S.O.S. 13-12-1901 22:42 Yanlış hesap Bağdat’tan döner !!! 13-12-1901 22:42 Hendek’e hizmet etmek ibadettir... 13-12-1901 22:42 MAKAM ODASI DEĞİL İKNA ODASI... 13-12-1901 22:42 Çamlıca’da un var şeker var. Helva yapacak usta aranıyor 13-12-1901 22:42 CHP’DE GELEN GİDENİ ARATIR MI? 13-12-1901 22:42 CHP’DE KONGRE HEYECANI 13-12-1901 22:42 KENTSEL DÖNÜŞÜMDE MİMARLAR, MÜHENDİSLER NEREDESİNİZ? 13-12-1901 22:42 Asaletini sevsinler 13-12-1901 22:42 İDDİALARINI İSPAT ET BİLMECEYİ SEN ÇÖZ 13-12-1901 22:42 GARİP GURABA,FAKİR FUKARA SON TARİH 29 ŞUBAT 2012 13-12-1901 22:42 TÖRENE NEDEN KATILMADINIZ ? 13-12-1901 22:42 YUNANİSTAN’A BENZEMEK İSTERMİSİNİZ? 13-12-1901 22:42 H.Ali Çelik Hendek’de umduğunu bulamadı 13-12-1901 22:42 YİTİP GİDEN CANLARIN VEBALİ KİM ? 13-12-1901 22:42 KANSERDEN KORKMA, GEÇ KALMAKTAN KORK 13-12-1901 22:42 SAKARYA GAZETELERİ NE YAPMAK İSTİYOR 13-12-1901 22:42 Hendek’de yeni bir ilk daha yaşanıyor 13-12-1901 22:42 UNCUOĞLU CEVAP VERMELİ 13-12-1901 22:42 OLMADI HOCAM ! 13-12-1901 22:42 Yalancı emzik ! 13-12-1901 22:42 SİYASET DİK DURUŞ İSTER 13-12-1901 22:42 HENDEK ZAN ALTINDA SUSACAK MIYIZ? 13-12-1901 22:42 AK PARTİ UMDUĞU İLE DEĞİL 13-12-1901 22:42 AYAĞA KALK SAKARYA 13-12-1901 22:42 ADINI SİZ KOYUN ! 13-12-1901 22:42 ÜSKÜDARDA SABAH OLDU 13-12-1901 22:42 HENDEK, CUMHURİYET KARŞITI DEĞİLDİR, 13-12-1901 22:42 MAHALLESİ NEDEN OLMASIN ? 13-12-1901 22:42 HODRİ MEYDAN ! 13-12-1901 22:42 Sakarya’da kimi milletvekili olarak görmek istersiniz? 13-12-1901 22:42 Akıllı düşününceye kadar deli köprüyü geçer 13-12-1901 22:42 KAÇAK ELEKTRİĞİN FATURASI DÜRÜST VATANDAŞA 13-12-1901 22:42 İktidar sorunu yok muhalefet sorunu var 13-12-1901 22:42 DUA VE DUA ADABI 13-12-1901 22:42 YEŞİLKART NEDİR,KİMLER ALABİLİR? 13-12-1901 22:42 MİSAFİRE İKRAM ETMEK 13-12-1901 22:42 SU AKAR TÜRK YAPAR 13-12-1901 22:42 SİYASİLERE ATATÜRK’TEN BİR DERS 13-12-1901 22:42 Üniversitede kıstas ne olmalı ? 13-12-1901 22:42 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ 13-12-1901 22:42 Ali İnci’nin üzüntüsü 13-12-1901 22:42 Referandumun görünmez kahramanları 13-12-1901 22:42 ŞEHİTLİK VE GAZİLİK BİLİNCİ 13-12-1901 22:42 ÎTİKÂF İBADETİNİN ÖNEMİ 13-12-1901 22:42 Proje kapı kapı dolaşmak olmasın 13-12-1901 22:42 Takıyyeyi kim yapıyor? İktidar mı, muhalefet mi? 13-12-1901 22:42 Kafanıza Ali İnci kadar taş düşsün emi 13-12-1901 22:42 KAÇAK SİGARANIN GELİRİ PKK YA AKIYOR 13-12-1901 22:42 Bu Terör Bitermi ..!!!! 13-12-1901 22:42 ORUÇ 13-12-1901 22:42 KAMU HUKUKUNA RİÂYET 13-12-1901 22:42 BERAT KANDİLİ 13-12-1901 22:42 KAMU HUKUKUNA RİÂYET 13-12-1901 22:42 Maganda burada, devlet nerede? 13-12-1901 22:42 Peki Basın nedir 13-12-1901 22:42 Kermesler ve Esnafın Haklı Şİkayetleri 13-12-1901 22:42 Yağmura Rağmen 13-12-1901 22:42 Tarım Bakanı Misafirimiz 13-12-1901 22:42 Ben Sağlak im Ne olacak 13-12-1901 22:42 Valimize Haksızlık Yapıldı 13-12-1901 22:42 Ayşe Nine 13-12-1901 22:42 Ben Sağlak ım Ne Olacak 13-12-1901 22:42 Bir otobüs Siyasetçi 13-12-1901 22:42 Yine Atlatılmayalım 13-12-1901 22:42 Nereye kadar Dostluk 13-12-1901 22:42 Melekler 13-12-1901 22:42 Deprem 13-12-1901 22:42 Fertyat ..! 13-12-1901 22:42
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Trabzonspor2653
 • 2Başakşehir FK2653
 • 3Galatasaray2650
 • 4Sivasspor2649
 • 5Beşiktaş2644
 • 6Alanyaspor2643
 • 7Fenerbahçe2640
 • 8Göztepe2637
 • 9Gaziantep FK2632
 • 10Denizlispor2631
 • 11Antalyaspor2630
 • 12Gençlerbirliği2628
 • 13Kasımpaşa2626
 • 14Konyaspor2626
 • 15Yeni Malatyaspor2625
 • 16Çaykur Rizespor2625
 • 17MKE Ankaragücü2623
 • 18Kayserispor2622
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
TURANLARDA YANGIN
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
gazete 530
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA