GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 09:35   Güncelleme : 27-12-2022 09:28

YENİMAHALLE ESNAFINDAN ŞİKAYET VAR!

İlçemiz Yenimahallede esnaflık yapan, adı bizde mahfuz olan bir esnaf kardeşimizden geldi. Bizde geldiği gibi noktasına virgülüne dokunmadan aynen yayınlıyoruz.

YENİMAHALLE ESNAFINDAN ŞİKAYET VAR!

Umarız yetkililer bu uyarıyı dikkate alırlar. Nede olsa ŞEHİRCİLİK SİZİN İŞİNİZ!!!


Sevgili Ahmet abi, ben Yenimaahllede esnafım. Bildiğiniz gibi ilçemizin ana giriş güzergahı olarak kullanılan çevre yolu, özellikle sabah saatlerinde öğrenci ve işçi servis araçlarınında olması hasebi ile trafik akışı oldukça yoğun. Çevre yolunda sabahları kahvaltılık börek satan bir işyeri,  sabah alışverişinde çok yoğun satış yapıyor allah daha çok versin ancak bu yoğunluk hem trafik açısından hem de yaya trafiği açısında büyük ehemniyet arzediyor. Her an üzücü bir trafik kazasının olması kaçınılmaz. Belediyeyi arıyor şikayetimizi anlatıyoruz ancak belediye yetkilileri bizim işimiz değil diyerek yüzümüze telefon kapatıyorlar.

Bu durumu cimere kadar ulaştırmak istiyoruz acaba çözün olur mu? Arkadaşlar bu konuyu basın yolu ile dile getirmemizin daha faydalı olacağını cimer konusunun daha sonraki iş olduğu yönünde fikir belirttiler. Sizden ricamız bu konuyu gündeme taşımanız ve sorunun hızla çözüme ulaştırılmasıdır.  

AdminAdmin