GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2023 11:33   Güncelleme : 24-04-2023 11:05

TABELA PARTİLERİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILMADILAR

İslam Aleminin dini günlerinden Ramazan Bayramı saat 10.00’da İlçe Müftülük bahçesinden başladı. Emniyet, Jandarma, Huzurevi ve Hastane ziyaretleri ile son buldu.

TABELA PARTİLERİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILMADILAR

AKP, MHP, CHP VAR TABELA PARTİLERİ YOK!

Dini bayram törenine dahi gereken önemi göstermeyip  katılım göstermeyen tabela parti temsilcileri hangi yüzle milletimizden oy isteyecekler merak konusu…

 Bayramlaşma töreni İlçemiz Müftülüğünde protokol bayramlaşması ile başladı. Törene ilçemiz Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü vekili, İlçe jandarma komutanı, 28. Dönem Sakarya AK Parti Milletvekili adayı Ali İnci  ile birlikte daire müdürleri, muhtarlar,  ilçemizdeki siyasi parti ilçe başkanlarından AK Parti İlçe Başkanı, MHP İlçe Başkanı ve CHP İlçe Başkanları katılım gösterirlerken ilçemizdeki diğer siyasi parti temsilcilerinin böylesi önemli bir gün ve atmosferinde törene iştirak etmemeleri  tepki çekti.

TÖREN MÜFTÜLÜKTE BAŞLADI HASTANEDE SON BULDU

İlçe müftülüğü bahçesinde bayramlaşma sonrası çikolata, kolonya ve çay ikramları sonrası protokol heyeti hep birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma,Huzurevi  ziyaretleri ile devam eden bayramlaşma töreni hastane ziyeretleri ile son buldu.

HAYIRLI BİR YOLA ÇIKTIK DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM

Protokol bayramlaşmasının başladığı alanda bulunan ve her yıl geleneksel hale getirilen Yeni Cami önünde toplu fotoğraf çekimi sonrası kısa bir konuşma yapan 28. Dönem Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci; “ nice bayramlara Allah hep birlikte eriştirsin. Tabi bir bir hayırlı yola çıktık. Böylelikle sizlerinde desteğinizi bekliyorum” diyerek tekrardan protokolün bayramını kutladı.

İlçemiz Kaymakamı H.İbrahim Acır’da yaptığı konuşmasında; “ sayın vekilim, belediye başkan vekilim, değerli hazirun, öncelikle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bu mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm milletimize, tüm İslam alemine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Böyle bir güzel günde bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu yaşadığımız deprem gibi kötü günleri çok yakın zamanda atlatacağız. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. Hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum. Nice bayramlarda buluşmak temennisi ile saygılar sunuyorum” dedi.

MUHTARDAN YEŞİLYURT’A DOĞALGAZ İSTEĞİ

Tören konuşmalarının sona ermesi sonrasında  Yeşilyurt mahallesi muhtarı söze girerek 28. Dönem Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci’ye hitaben; “ sayın vekilim, Yeşilyurt mahallemizin sorun ve sorunlarını biliyorsunuz. Doğalgaz sorunumuz var, bu sorunumuzu sayın kaymakamımızında huzurunda dile getiriyorum. Ben bu işin çözülmesini istiyorum” söylemi üzerine  Ali İnci; “ önce seçilelim ondan sonra sorunların çözümüne bakarız inşallah” diye yanıtladı. Bu söyleme yanıt veren mahalle muhtarı; “sizin milletvekili olmanızda hiçbir sıkıntı yok. “ diye karşılık verdi.

İNCİ’DEN YEŞİLYURT BÖLGESİNE DOĞALGAZ SÖZÜ

Bu söze istinaden tekrar yanıt veren İnci; “ inşallah yeni dönemde Cumhurbaşkanımız Pazar günü Akyazı ilçemize gelecek. Hendek olarak 10 bin kişiyle katılmayı hedefliyoruz. İnşallah sizleride oraya bekliyorum. Benim planımda nasıl ki Çamlıca’ya doğalgaz getirdik isek sizin oraya da getireceğiz.”sözü verdi.

NOT: Bayramlaşma töreninin videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz

AdminAdmin