GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-04-2023 21:29   Güncelleme : 17-04-2023 11:44

SÜLEYMANİYE MAHALLESİNDE İFTAR SEVİNCİ YAŞADILAR

İlçemiz Süleymaniye muhtarı Abdülkadir İnal, mahallesinin cami avlusunda verdiği iftar sofrasına Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Hızır Çağrı Güngör, MHP Sakarya 5. Sıra Milletvekili adayı Yaşar Aygüneş, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Ülkü Ocakları başkanı Sıtkı Yaz, MHP Kadınlar kolu başkanı, ilçemizdeki CHP, Gelecek Parti ilçe teşkilat yöneticileri ile birlikte mahalle muhtarları, mahalle sakinleri katıldılar.

SÜLEYMANİYE MAHALLESİNDE İFTAR SEVİNCİ YAŞADILAR

EV SAHİPLİĞİ MÜKEMMELDİ

Düzenli, teptipli cami bahçesinde verilen iftar öncesi mahalle muhtarı İnal, misafirlerini cami avlu kapısında azaları ile birlikte karşıladı ve her bir misafirine eşlik ederek masalarına oturmalarını sağlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İFTAR SONRASI SOHBET

Hazırlanan masalara mahalle gençlerinin organizasyonunda gençler misafirlerin iftar menülerini ikram ederek çok güzel bir ev sahipliği icra ettiler.  İftar öncesi yapılan duaya hep birlikte amin denmesi sonrası oruçlarını açan misafirler, iftar sonrasında da hocanın bereket duasıne eşlik ettiler. İftar sofrası  içilen çaylar sonrası sona ererken misafirlerin huzur içerisinde sohbete dalmaları özlenen gelişmelerdi.

AdminAdmin