GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2022 13:57   Güncelleme : 25-12-2022 10:50

ŞİMDİ REKLAMLAR...BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ-1

Hendek Belediyesi yapmayı planladığı yeni bir projeyi resmi internet sitesinden duyurdu. D-100 karayolu yerin altına alınıyor!

ŞİMDİ REKLAMLAR...BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ-1

HAYAL TACİRLİĞİ Mİ GERÇEK Mİ?

İlçemizin ortasından geçen D-100 Karayolu yaya ve araç geçişlerini engelleyerek şehrimizi ayırmaktadır.Yapacağımız düzenleme çalışmaları ile şehrin tamamını bütünleştirecek,modern, kaliteli ve çevreci bir görünüme kavuşturacağız.

PROJE MUAMMALAR YUMAĞI

Projenin D-100 karayolunda nereden başlayıp nerede sonlanacağı hakkında ipucu verilmeyen projenin hangi belediye finansmanı ile karşılacağı, Karayolları Genel Müdürlüğünün böylesi bir projeye izin verip vermeyeceği bilinmezliğini korurken yaklaşan seçimler öncesi yeni yeni projelere şahitlik edecek olursak şaşırmayalım!!!

ESKİ BAŞKANLAR!

 1907 yılında belediye ünvanına kavuşan Hendek Belediyesi’nde o günden bu güne çokça başkanlar görev yaptı. Buna rağmen yine Hendek Belediye’sinin resmi internet sitesinde Ali İnci, İrfan Püsküllü, Zeki Cömert (Merhum), Kamil Kamışoğlu (Merhum) Ekrem Günay ( Merhum) bunların dışında başka belediye başkanlarının isimlerinin bulunmuyor olması, kamuoyunda ; “ Hendek Belediyesi ne yapmak istiyor?” şeklinde konuşulmaya başlandı. Maşallah gündem değiştirmelerinde üstlerine yok!!!

AdminAdmin