SİYASET
Giriş Tarihi : 18-11-2022 12:08   Güncelleme : 18-11-2022 16:29

SIĞINMACILARI ÜLKESİNE ANCAK BİZ GÖNDERİRİZ

Zafer Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından Hendek Muammer Sencer Caddesinde başlattığı İMZA KAMPANYASI’nı büyük katılım olması dikkat çekti.

SIĞINMACILARI ÜLKESİNE ANCAK BİZ GÖNDERİRİZ

HALKIMIZIN SESİ OLDUK,İLÇE HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Zafer Partisinin ülke genelinde başlattığı  ( SIĞINMACILAR ÜLKELERİNE DÖNSÜN)  temalı standın açılması ile imza kapnyası başlatan Zafer Partisi Sakarya İl Başkanı Aydın Bahar, “ havanın yağışlı olması, mevsim sıcaklarının altında olmasına rağmen standımızı ziyaret ederek başlatmış olduğumuz imza kampanyasına  yaşlısı genci, engellisi engelsizi destek veren tüm Hendekli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. “ dedi.

İl Başkanı Bahar;

 “  gün içerisinde akşama kadar açık olan standa gelerek imza kampanyamıza destek veren değerli Hendeklilerin sayısını stand kapanışında yerel basın ile paylaşacağız. Ülkemizde bulunan sığınmacılara ülkemizin harcadığı yıllık tutar 10 milyar dolardır. Bu ülke insanımızın sırtına vurulan ekonomik bir zorluktur.  Nas’ı öne sürerek faiz lobileri ile savaş başlattığını açıklayanların yurt dışındaki para baronlarından dolar bazında yıllık % 10,5 ile borçlandığı günümüzde  ülke insanımıza reva görülen bu eziyeti Zafer partisi olarak biz kaldıracağız” diye konuştu.

AdminAdmin