GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2022 11:32   Güncelleme : 22-08-2022 09:27

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank'ın Sakarya'mızda gerçekleştirdiği Fabrika ziyaretleri ve açılış törenlerine Hendek Belediyesini temsilen Başkan Yardımcılarımız Hüdaverdi Bahadır ve Hızır Çağrı Güngör katılım sağladı.

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR

Bu fotoğraf Hendek Belediyesi basın müdürlüğü tarafından kamuoyuna övünçle servis edildi. Buraya kadar her şey normal ancak;

GÖRMEK İLE BAKMAK ARASINDAKİ NÜANS FARKI

Hani hep konuşuruz ya bakmakla görmek arasındaki fark nedir? diye işte bu fotoğraf bu söze uyuyor…

Fotoğrafa  soldan sağa birlikte bakalım.

Sol başta Sakarya AK Parti Milletvekili Çiğden Erdoğan Atabek,

Hemen yanında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,

 Hemen yanında bir bürokrat ve onunda yanında Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım,

Onun yanında Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır,

Hemen yanında Sakarya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever,

Ve onunda solunda Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı  Hızır Çağrı Güngör yer almış durumda.

Dikkat ettiyseniz başta bakan Varank olmak üzere Milletvekili, Vali, İl Başkanı saygı çerçevesinde ceketlerini iliklemişler fabrika ziyaretindeler. Hendek Belediye Başkanı olarak görev yapan zatı muhteremler ise sanırsınız ki diğerlerinin ita amiriymişcesine ceketlerinin düğmeleri çözük…

DEVLET YÖNETMEK LİYAKAT GEREKTİRİR

Şimdi burada bir ES verelim… Başkan yardımcısı Hızır Çağrı Güngör, mimarlık fakültesi mezuniyetinin ardından kendi özel işini kurdu  devam ediyor. Bir devlet kadrosunda yer almadı. Devletin görenek, ve geleneklerinden haberdar olmayabilir. Peki Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır yıllardır devlet kadrolarında bulundu ve İlçe Spor Müdürlüğünden emekli biri. Devletin işleyişini, gelenek , görenek ve teammüllerini bilmemesi düşünülemez.

BELEDİYE BASINININ BU GAFI AFFEDİLİR HATA DEĞİL

Hülasa , Hendek Belediyesi Basın Müdürlüğü her şeye rağmen bu fotoğrafı çekmiş olsa da kamuoyuna servis etmesi hiçte yakışık almadı. İşte bu liyakatsızlık, kraldan çok kralcılık kavramlarına sarılan birileri ne yazık ki ilçemizin yükselen hizmet çıtasında olduğu gibi kamuoyunda Hendek Belediyesi’nin prestijini düşürüyor. İşin acı yönü ise yerel iktidarın sahibi hala bu ayrıntıları, nüansları görmüyor, göremiyor. Kimbilir belki de görmek istemiyor!!!

AdminAdmin