GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2023 15:34   Güncelleme : 03-02-2023 16:56

ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ!

YEREL İDARENİN HEDEFİ GENEL SEÇİMLER DEĞİL 2024 YEREL SEÇİMLERİ!!! Perşembe günü saat 14:00 de Hendek Ticaret Merkezi konferans salonunda Kaymakam Halil İbrahim Acır Başkanlığında 2022 yılı kamu hizmetlerinin değerlendirilmesi ve 2023 yılı Yatırım Plan ve Hedeflerinin görüşülmesi amacıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ!

SORUNLAR, SORUNLAR, SORUNLAR…

Daire müdürleri ve mahalle muhtarlarının yer aldığı toplantıda ortaya çıkan sonuca bakıldığında sorunlar yumağı birikmiş…Mahalle muhtarları sorunların bugün ortaya çıkmadığını, sorunların gerek yazılı gerekse sözel olarak bildirimde bulunulmasına rağmen 3-4 yıldır çözülemediğini iddia ettiler.

KURUMLARDAN ŞİKAYET HAD SAFHADA

Serzenişlerini dile getiren mahalle muhtarları genel olarak Sedaş, Telekom, Sağlık, PTT ve  Belediye hizmetlerinin yetersizliğine vurgu yaparak sorunlarının biteceği yerde arttığını dile getirdiler ve bir anlamda şikayetlerini ilçemiz kaymakamı Acır’a arzettiler.

KURUM MÜDÜRLERİ ÇÖZÜM DEĞİL MAZERETLERE ÜRETTİ…

Sitem, şikayet ve suçlamalara cevap veren kurum müdürlerinin bazıları personel eksikliğinden, bazıları kurumların yatırım programlarından, bazıları da tüm bu şikayetlerin yetkililere ulaştırılarak yeni planma yapılması gerektiğinin ardına sığındılar.

İNŞALLAH KISA ZAMANDA ÇÖZÜLÜR!

Toplantıya başkanlık yapan kaymakam Acır, sorunların çözülmesinin aciliyet arzettiğini belirterek çözülmesi noktasında hızlı hareket edilmesinin önemine dikkat çekti ve “ sorunlar inşallah kısa zamanda çözülür” temennisinde bulundu.

BAHADIR;  “HENDEK’DE DOKUNMADIK YER BIRAKMADIK!”

Toplantıya Hendek Belediye Başkanlığını temsilen katılan  başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, belediyeye gelen sitem ve şikayetlerin denildiği kadar olmadığını, şimdiye kadar Hendek ilçesinde dokunmadık, ellenmedik bir yer bırakmadıklarını belirtip;  “ sayın muhtarlarımız ifade ettiğiniz tüm bu sorunlar 2023 yılı içerisinde çözülecek, kimse meraklanmasın” diye konuştu.

BELEDİYENİN HEDEFİ 2024 YEREL SEÇİMLERİ…BÜTÜN ŞİKAYETLER 2023 YILI SONU İTİBARI İLE SONA ERECEK!

Anlaşılan o ki yakın zamanda yapılması gündeme gelen 2023 yılı Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerini gözardı eden Hendek Belediyesi kendisini  2024 yerel seçimlerine odaklamış.   

AdminAdmin