GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-03-2023 17:37   Güncelleme : 13-03-2023 18:07

OYUN ÇOK BÜYÜK!

TARİH TEKERRÜR MÜ EDİYOR? Eski Devlet Hastanemiz hizmet verirken Baştabip, cerrah bayan doktor ve hastane müdürü üçlüsünün ilçemiz adına kazandığı başarı kitap yazsak kitap olur. Peki ne olmuştuda bu başarılı kadro darmadağın oldu? Hiç düşündünüz mü, hatırlayanınız oldu mu? İşte bugün hastası olan Hendekli vatandaş hastasını ameliyat yapacak doktor bulamıyor, araya birilerini koyarak derdine derman arar durumda olmalarının yegane sebebi bu…

OYUN ÇOK BÜYÜK!

BAŞARILI ÜÇLÜ DARMADAĞIN EDİLDİ, KAYBEDEN HENDEK OLDU

Bakın ben anlatayım. Meslektaş iki doktorun farklı bir ülkede buluştukları haberi yine aynı provakatör prens gazeteci bir yazı yazmıştı. Toplumun en zayıf noktasından yapılan algı operasyonları neticesinde bu başarılı üçlü darmadağın oldu ve bugün büyük imkanlara sahip olmasına rağmen bir türlü başarıyı yakalayamayan Hendek Devlet Hastanesi…

TOHUMU EKTİ, SİYASİLER TOHUMU YEŞİLLENDİRDİ

Gelelim bugüne… Provakatör prens gazeteci yine bir yazı kalaeme aldı ve toplumun ortasına nifak tohumunu ekti. Peki ya sonra??? İlçenin hiçbir gündemini kamuoyuna taşıyamayan siyasiler ne hikmetse bu haberi bekliyorlarcasına , önünü arkasını araştırmadan sadece  Hendek Milliyetçiliği üzerinden  açıklama üzerine açıklama yaparak atılan bu nifak tohumunu çapaladılar, suladılar, gübrelediler, bununla da yetinmeyip aşıladılar, peki olan kime oldu? İlçe halkı milli duygular istikametinde bilmeden bu algının üzerinden sosyal medayada adeta deprem fırtınası estirdiler, artçı sarsıntılar devam ediyor.

BIÇAKÇI’DA SUSANLAR EYGİ’DE ORTALIĞI AYAĞA KALDIRDILAR, NEDEN?

Mademki bu kadar Hendek Milliyetçisiniz de dün, Hendek Harmantepe köyünden olan yine ilçemizin çocuğu Hakan Bıçakçı ilçemizden Sakarya merkeze çekilirken neden taraf olmadınız? Bugün sözde yaptığınız açıklamalarla genel seçimlerde oy alacağınızı mı sanıyorsunuz? Bırakın bu su kurnazlığını…

HAKAN BIÇAKÇI, DÜNYA BANKASINDAN 50 MİLYON DOLAR HİBE KREDİ SAĞLADI

Yeri gelmişken bir konuya da değineyim. İlçemizin çocuğu Hakan Bıçakçı Sakarya’da görev yaptığı dönemde  KABEV Projesi ( Kamu binalarında enerji verimliliği) projesi  için gerekli finansmanı Dünya Bankasından ( 50 MİLYON DOLAR) sağladı, Para bugün yarın Sakarya’ya gelecek.

BİR TAŞLA 3-5 KUŞ VURMAK BÖYLE BİR ŞEY!!!

Baktığımızda sadece bir hastane müdürü konusu gibi görünen bu ALGI  OPERASYONU’nun perde arkasında çok şeyler gizli. Nasıl mı?

BAŞARIDA BAŞARISIZLIKTA İKTİDARA YAZAR

Bilinen bir devlet geleneği,işleyişi ve devlet aklı vardır. Devlet kurumlarında çalışanlar bu ayrıntıyı iyi bilirler. Bunu gözardı eden provakatör prens yazar  sadece Hendek Milliyetçiliğini öne çıkartıp iktidarın ilçe ve il başkanını bir anda karalama kampanyası çerçevesinde  toplumun önüne atarak sözde yem yaptı ve bu yem tuzağına da maalesef siyasiler ( CHP-İYİ-YRP) hemen düştüler. Peki siz siyasiler bilmezmisiniz ki iktidar kendi kadrosunu kendi oluşturur. Zira kurumlarda çalışan insanların başarısı da başarısızlıklarıda  iktidarın başkanlarına yazar. Ne yazi siz yarın iktidara geldiğinizde eski bürokratlarla mı yoksa kendinizin oluşturduğu kadrolarla mı çalışacaksınız? Bunun cevabını VERME CESARETİ  olan versin…

ONAY VERİRKEN İYİ ONAY VERMEZKEN KÖTÜ!!!

Dedik ya ALGI operayonu… Biraz daha açayım. Bahse konu olan Hendek Devlet Hastanesi müdürünün ilk sözleşmesini kim yaptı? 3-4 dönemdir AK Parti iktidarının  onayı ile görevine devam ederken iyi de ben sözleşmeni devam ettirmiyorum denince mi kötü? Siyasi irade böylesi bir tasarrufta bulunmuş, mutlaka bir bildiği vardır. Bu yaşananların ardından ilçemizde birilerinin telefonla aranarak destek mesajları istenmesi size garip gelmiyor mu?

AÇ GÖZÜNÜ HENDEK OYUN ÇOK BÜYÜK

Devamında  tam seçim arefesinde milletvekili listelerinin yapılacağı, bu listede Ali İnci’nin de büyük ihtimalle kazanabilecek bir sıralamada yer bulması kuvvetle muhtemel. Kimbilir  bu ALGI operasyonunun arkasında  bu kavgaya Ali İnci’yi çekmek, gerek AK parti Genel Merkezinde gerekse toplum nazarında  İnci’yi kavgacı, geçimsiz biri gibi gösterip milletvekili listelerine yazılacak olmasını engellemeye matuf  gibi bir düşünce yatıyorda olabilir mi?

ALGI OPERASYONUNU BERTARAF ETMEK BAYKAL’A DÜŞÜYOR

Şu kadarını ifade edeyim, dikkat edin sosyal medyada yazılanlara, büyük çoğunluğu Hasan Serdar Baykal’a ve Ali İnci’ye, İrfan Püsküllü'ye   muhalif Hendek AK Parti teşkilatına mensup kişiler size bu ilginç gelmiyor mu? Hangi siyasi parti il yada ilçe başkanı Hendek ilçesinin bu hassasiyetini gözardı ederek tamda seçim arefesinde böylesi bir operasyon yapar? Buradan şu sonuç çıkıyor, perde arkasında şimdilik kamuoyuna açıklanmayan bazı bilgilerin mevcut olduğu. Bunların neler olduğunu açıklamak, kamuoyunda oluşan ALGI operasyonunu bertaraf etmek   Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’a düşüyor. Umarız kamuoyuna gerekli açıklamayı yapar ve bilip bilmeden  ALGI operasyonuna çanak tutanlar, ALGI operasyoncularının değirmenine su taşıdıklarından büyük mahçubiyet duyarlar.

Hülasa su akar yolunu bulur…Sadece sabır, sabır, sabır…

AdminAdmin