GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-04-2023 11:14   Güncelleme : 08-04-2023 11:20

NASIL Kİ HER ORDU'LU TÜRK MİLLİYETÇİSİ DEĞİL İSE HER KÜRT VATANDAŞI DA HDP'Lİ DEĞİLDİR...

RTÜK’Ü VE SAVCILARIMIZI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ Dün akşam Sakarya WEB haber TV üzerinden ilçenin nabzı programı yayınlandı. Programın konuğu CHP Hendek İlçe Başkanı ilçemizin eniştesi Nihat Bayraktar’dı. Programda, modaretörün siyaset mühendisliğine soyunarak Kürt seçmenleri HDP’li olarak niteleyip hedef göstermesi, yıllardır kardeşçe yaşanan ilçede infial uyandırdı. Bu görüş adeta pimi çekilmiş el bombasından beter… Moderatör şunu bilmelidir ki; nasıl ki her Ordu'lu vatandaş Türk Milliyetçisi değilse, her Kürt vatandaşı da HDP'li değildir...

NASIL Kİ HER ORDU'LU TÜRK MİLLİYETÇİSİ DEĞİL İSE HER KÜRT VATANDAŞI DA  HDP'Lİ DEĞİLDİR...

HERKES ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPAR!

Moderatör programı açarken konuşacakları konu başlıklarının Eğitim, Sağlık, Ekonomi, Tarım, Trafik sorunlarını masaya yatıracaklarını söyledi. Prens gazeteci ve TV’ci moderatör konu başlıklarında yer almayan ancak bizim mesaj yoluyla ilettiğimiz soruları yok var sayıp gündeme getirmezken, dile getirdiğimiz konulardan kopya yaparak çalması  kendi karakterini ortaya koydu.

İLÇEMİZDEKİ KÜRT VATANDAŞLAR  HDP SEÇMENi, BUNLARIN 1000’NE YAKIN GİZLİ OYLARI VAR HENDEK’TE!!!

Programın sonlarına doğru konuyu HDP’nin Millet İttifakını desteklemesine getirip, ilçemizde yaşayan, ekonomik hayatında yer alan Doğu ve Güneydoğu vatandaşlarımızın etnik kimliğini Kürt olarak belirtmekle kalmadı ilçemizde yaşayan tüm Kürt  etnik gurubunu HDP  taraftarı, HDP seçmeni olarak nitelemesi, ilçemiz toplumuna atılan pimi çekilmiş bombadan farkı yok. Ne yazık ki gecenin konuğu CHP  ilçe başkanı ilçemizin eniştesi Nihat Bayraktar’da moderatörün provakasyonuna, siyaset mühendisliğine  alet oldu,kurban oldu. 

MÜBAREK, MODERATÖR DEĞİL SİYASET MÜHENDİSİ!

Kürt vatandaşı olarak tanımlanan vatandaşlarımız, uzun yıllar önce ilçemize göç etmişler, yer yurt edinmişler, kız alıp kız vermişler. İlçemizin ticari hayatında saygında yerlere mevcutlar. Her bir Kürt vatandaşını HDP seçmeni olarak göstermek, toplumun karşısına hedef yapmak hangi aklın ürünü? Bırakın bu siyaset mühendisliğini…

MODARETÖRÜN ELİNDE SEÇMEN ÖLÇER Mİ VAR? TÜM KÜRT VATANDAŞLARINI HDP’Lİ OLARAK GÖRMEK ONLARA YAPILAN EN BÜYÜK HAKARETTİR

Programın  modaretörü devamında HDP’yi kastederek; bunların ilçemizde gizli  bine yakın oyları var Hendek’te.

Hendek’de HDP’nin parti binası yok,  Millet İttifakına da destek veriyor, ama onların ilçede gizli oyları var!!! Bu oylar Hendekte seçimi etkileyecek mi? Şimdi Kürt oyları dediğiniz! vatandaşlarımızın, HDP’li olan, çünkü inkar etsinler, etmesinler , kabul etsinler etmesinler, sevin sevmeyin ama bu insanların 1000’ne yakın oyları var Hendekte. İttifak olayında iş ciddileşince Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra bu oyların artacağını düşünüyor musunuz? Modaretörün bu oldu bittisi karşısında ilçe başkanı Bayraktar ne yazık ki ; "biz ilçemizdeki Kürt kökenli  vatandaşlarımızın hepsinin HDP'li olduğu fikrinize katılmıyoruz" diyemedi. 

AdminAdmin