GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-04-2023 14:16   Güncelleme : 23-04-2023 14:32

MİLLET İTTİFAKI SİZLER BU KAFAYLAMI ÜLKE YÖNETİMİNE TALİPSİNİZ???

Bugün saat 11.00 sularında Hendek CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar’dan Whatsapp üzerinden aldığımız mesaj ile kabir ziyareti saatini programımıza dahil ettik.

MİLLET İTTİFAKI  SİZLER BU KAFAYLAMI ÜLKE YÖNETİMİNE TALİPSİNİZ???

DAHA KENDİ İÇLERİNDE ORGANİZE OLAMAYANLARIN ÜLKE YÖNETMEYE TALİP OLMALARI NE KADAR GARİP…

Saat 13.29’da Hendek Aile Kabristanlığına gittim ve davet sahiplerinin kabir ziyaretini beklemeye başladım. 5 dakka, 10 dakka,15 dakka, 20 dakka  verilen saatin üzerinden geçmesine rağmen bazı tanıdık CHP tandanslı 2-3 vatandaşın geldiğine şahitlik ettim.  Saatler 13.55’i gösterirken kabrisatnalıktan ayrıldım. İlçe merkezine geldiğimde CHP Hendek İlçe Teşkilatı binasının önünden de bir kare fotoğraf aldım. CHP giydirimli minübüsün parti binası önünde durması  sanırım her şeyi açıklıyor.  Tüm bu fotoğraflar yaşananların aynası…

Şimdi soruyorum: SİZCE İNANDIRICI MI?

Basın sizin maaşlı elemanınız değil… Benim, diğer yandaş basında ekürilerimde yok. Bazen gündem o kadar çabuk değişiyor ki tek başına yetişebilmek, zamanla yarışmak mümkün değil. Ülkenin yönetimine talip olduğunu açıklayan ana muhalefet partisi CHP ve  Millet İttifakının içinde yer alan partilerin ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, temsilcileri Vs…daha kendi içlerinde organize olamamışlar, ülkenin yönetimine talip oluyorlar, SİZCE İNANDIRICI MI?

DEPREM ORGANİZASYONUNU ELEŞTİRECEKSİNİZ KÜÇÜCÜK BİR KABİR ZİYARETİNİ YÜZÜNÜZE GÖZÜNÜZE BULAŞTIRACAKSINIZ, SİZLER BÖYLE Mİ VATANDAŞA ÖNDERLİK EDECEKSİNİZ?

Millet İttifakı olarak sizler ve avaneleriniz Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanan 6 Şubat depreminin ardından yaşanan aksaklıkları, organizasyon bozukluğunu dilinize dolamış, siyasi propaganda haline getirmiştiniz ve hala bu söylemleriniz devam ediyor. Haklılık payınız vardır yoktur bir kenara koyalım.

KAMUOYU SİZDEN BİR AÇIKLAMA BEKLİYOR

Şirin ilçemizde  deprem yok, yangın yok, sel yok. Hülasa ilçede olağanüstü en küçük bir olumsuzluk yok o halde verilen randevuya sadık olmamak ne anlam ifade ediyor lütfen bir temsilci çıksın bu konuya açıklık getirsin…

AdminAdmin