SPOR
Giriş Tarihi : 04-05-2023 13:02

MADALYA AVCILARI BOLU YOLUNDA

Bolu’da yarın başlayacak ve iki gün sürecek Yıldızlar Karate Grup Müsabakalarında Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 sporcu ile mücadele edecek. Sporcuların hedefi madalyaları toplamak.

MADALYA AVCILARI BOLU YOLUNDA

9 SPORCUYLA

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Bolu’da yarın başlayacak ve iki gün sürecek Yıldızlar Karate Grup Müsabakalarında  9 sporcu ile madalya arayacak. Yarı final müsabakalarında Şehit Mahmutbey Ortaokulu öğrencilerinden Özgür Çağan Ergöz-Kayra Bahadıroğlu-Kerem Caner Akbulut-Duru Gürsu-Zeynep Turunç, Şehit Ahmet Özsoy İmamhatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Hayırlı, Hendek Atilehanım Ortaokul öğrencisi Yağmur Yeşil, Ziya Gökalp Ortaokul Öğrencisi Sait Kaan Kuru ve Hendek Aşağıçalıca ortaokul öğrencisi Serhat Arda Bak final bileti almak için mindere çıkacak. Karşılaşmaların hazırlıklarını tamamlayan karatecilerin hedefi madalyaları toplamak.

GÜVENİYORUM

Hendek Belediyesi Karate Antrenörü Ümit Atış ve Volkan Karagöz, müsabakanın hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. Antrenörler Atış ve Karagöz, “Finallere katılmak için mücadele edecek olan sporcularımıza inanıyoruz zorlu mücadelelerin olacağı turnuvada ellerinden gelen mücadeleyi gösterecektirler” dedi. Hendek İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, sporculara başarılar dileyerek, “Hendek’i en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Final bileti alarak döneceklerine inancım sonsuz.  Antrenörlerine ve kendilerinin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi

AdminAdmin