SİYASET
Giriş Tarihi : 19-03-2023 12:18   Güncelleme : 20-03-2023 07:29

KOÇ, İLÇE BASININI KAHVALTIDA AĞIRLADI

Teşkilatın her kademesinde görev almış olan ve nihayetinde mahalle başkanlığından milletvekilliğine uzanan yolda 28. Dönem Sakarya Milletvekilliği müracaatında bulunan Hendek Belediyesi Meclis Üyesi Aziz Koç, ilçe basınını Bayraktepe Tesislerinde kahvaltı programında ağırladı. Koç’a yakın akraba ve arkadaşları da kahvaltı programında hazır bulundu.

KOÇ, İLÇE BASININI KAHVALTIDA AĞIRLADI

KOÇ OLDUĞU GİBİ, GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ, YANİ İÇİMİZDEN BİRİ…

Hz. Mevla’nanın söylediği üzere “ ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol” lafzına uygun bir profil çizen meclisin renkli siması Aziz Koç , Bayraktepe Tesislerinde düzenlediği kahvaltı programında kendisinin küçük yaşlardan beri AK Partinin her bir basamağında görev aldığını, basamakların atlanarak değil sindire sindire çıkılacağını vurgulayarak; “arkadaşlar bugün burada aday adayı olmam hasebi ile toplanmış bulunuyoruz. Ben sizlerden biriyim. Bana her soruyu sorabilirsiniz.” Diyerek başladığı konuşmasında,

ZAMAN AYRIŞMA, BÖLÜNME ZAMANI DEĞİL

Koç;  ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiği bu günde bizlerin omuzlarına büyük görevler düşüyor. Zaman ayrışma, bölünme zamanı değil bilakis birleşme ve bütünleşme zamanıdır. O nedenle bizler reisimizin yolunda, gösterdiği istikamette reisimizin dava arkadaşı, yol arkadaşıyız. Reisimize destek vermek, ülkemizin gelişmesine kalkınmasına destek vermekle eşdeğerdir.”diyerek  doğaçlama yaptığı konuşmasında birlik ve bütünlük ile aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını vurgulayarak sözlerine son verdi.  

Kahvaltı sonrasında topğlu halde bir anı olması hasebi ile toğlu fotoğraf çekilmelerinin ardından program sona erdi.

 

AdminAdmin