YEREL
Giriş Tarihi : 06-09-2022 07:30   Güncelleme : 07-09-2022 09:08

KAYBOLAN KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİ TOPLUMA KAZANDIRDILAR

HENDEK YENİ GAZETE-ŞEHİR VİZYONU TV VE EDEBİYAT/SANAT TV Hendek Yeni Gazete editörü ve Şehir vizyonu Tv sahibi Makine Yüksek Mühendisi Kayhan Şafak tarafından düzenlenen Yılın Annesi, Sanat, Tv, Gazetecilik,Şiir, Edebiyat,Resim,Hikaye ve Başarı dallarında ilçemizin kaybolan değerlerini yeniden ortaya çıkartarak kamuoyuna hatırlatan ilçemizin medarı iftiharlarına plaketleri düzenlenen törenle verildi.

KAYBOLAN KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİ TOPLUMA KAZANDIRDILAR

Kır bahçesinde düzenlenen geceye çok sayıda davetli katılırken programa emeği geçenler ve ödüle layık görünenlerin tören öncesi yaptıkları etkinlikler sırasıyla sinevizyon gösterisi ile davetliler tarafından merakla izlendi.

YILIN ANNESİ ELMAS ANNE OLDU

Yılın annesi ödülüne layık görülen 83 yaşındaki Elmas Işıklar’ın ödülünü Hendek AK Parti İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal tarafından verildi. Törende duygusal anlar yaşandı.

Gecede Hendekli müzik ögretmeni Ümmihan Duran, şarkılar söylerkenalkışlar altında  şiirlerin okunduğu bu muhteşem gece yakın zamanda tekrarlarının yapılması temennisi ile son buldu.

NOT: Ödül töreni videolarından kısa bir kesiti Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.

AdminAdmin