FUTBOL
Giriş Tarihi : 21-01-2023 08:56   Güncelleme : 21-01-2023 18:07

KAYA: “ İNŞALLAH SEZON SONU ÜÇÜNCÜ LİGDEYİZ”

Antalya’da kampa giren güzide ekibimiz Hendekspor, son hazırlık müsabakasını İnegöl Kafkasspor ile yaptı. Ekibimiz müsabakadan 4-1 mağlup ayrıldı.

KAYA: “ İNŞALLAH SEZON SONU ÜÇÜNCÜ LİGDEYİZ”

YENİ TRANSFERLER TAKIMA GÜÇ KATTI

Kulüp başkanı Murat Kaya,  takımı Antalya kampında ziyaret edip yapılan hazırlık müsabakalarını izledi. Hazırlık müsabakalaınının basını galibiyet bazısını bereaberlik ve bazısını da mağlubiyetle tamamlayarak futbolun içerisinde olan 3 farklı katogoride sonuçlar elde etti. Kamp süresi içerisinde takımda eksik görülen alanlara transferler gerçekleştiren ekibimiz son hazırlık müsabakasını da İnegöl Kafkasspor ile yaparak kamp dönemini bitirdi ve dönüşe geçti. 4-1 mağlup ayrıldığımız müsabakada takımımızın golünü Tolga Kara kaydetti.

YİĞİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR

Kulüp başkanı Kaya; “  ekibimiz takım sporu futbolun içerisinde olması gereken değerleri takım içerisinde oluşturmak sureti ile adeta kolej takımına büründü. Ekibimizin müsabaka içinde yardımlaşma, paylaşma ön safhada. Ekibimiz yapmış olduğu hazırlık müsabakalarında, teknik ekibin  tespit ettiği alanlara nokta transferler yaparak eksiklerimiz tamamladık. Hazırlık müsabakalrında futbolun içinde var olan galibiyet, mağlubiyet ve beraberlik gibi olguların hepsini yaşadık. Takımımı kamp sonrası ilçemize büyük bir moralle dönüyor. İnanıyoruz ki Hendek spor kamuoyu önümüzdeki müsabakalarda beklediği bir Hendekspor izleyecek, izlediği müsabakalardan sevinçle ayrılacaktır. Hendekspor Bal ligine değil üçüncü lige yakışan bir ekiptir. Yiğit düştüğü yerden kalkar misali Hendeksporumuzda düştüğü yerden kalkacak ve hakettiği üçüncü lige sezon sonu kavuşacaktır” diyerek  umutlu olduğunu belirtti.

 

 

AdminAdmin