SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2023 21:14   Güncelleme : 30-03-2023 10:40

İYİSİ Mİ SEN GAZETENİN ADINI DEĞİŞTİR...

Sözde yazar, yazdığı makalesinde tarihten bihaber olduğunu kamuoyuna deklare etti…Yazar, 22 yıldır hatırlamadığınız şehidimiz şimdi mi aklınıza geldi? Diyerek haksız suçlama ve ithamda bulunuyor. Yazıklar olsun…Ne yazıkki kendi partisinin hem genel başkanına hem de Millet İttifakınca Cumhurbaşkanı adayı gösterilen sayın Kılıçdaroğlu'na yapılan bu haksız itham ve iftiraya CHP ilçe başkanlığınca bir cevap verilmemesi de oldukça manidar...

İYİSİ Mİ SEN GAZETENİN ADINI DEĞİŞTİR...

Sözde yazar makalesinde; “ Maalesef ülkemizde seçim kazanmak için yapılan her şey mübah sayılıyor!!! Şehit Emniyet Müdürümüzün yattığı kabrin yolunu bilmeyenler, 14 Mayıs Seçimleri öncesi, kabir ziyareti yapıyor. 22 yıldır hatırlamadığınız şehidimizi şimdi mi hatırladınız?

Şehidimizi siyasi propaganda malzemesi yapmak, önce şehidimize ve ailesine, sonrada Hendek şehrine saygısızlıktır! “ diyerek

Sayın haşmetli, çok bilen, her şeyden haberi olan yazar!!! Bu fotoğraf 30 Haziran 2017 tarihli, senin gözüne girsin...

ÇOK BİLEN ÇOK YANILIR

 ALGI operasyonunu yapmayı marifet sanıyor. Muhtemelen efendileri öyle istemiştir…Ya arkadaş doğruyu yaz elini öpeyim amma sırf birileri memnun olsun kabilinden yazılar yazmak sadece ISMARLAMA yazıdan öteye gitmez. Çok bilen çok yanılır…Umarız çıkar suçladığı Kılıçdaroğlu'ndan bir özür diler...Zira özür dilemek bir erdemliktir...

30 HAZİRAN 2017

Adalet Yürüyüşü, Gaffar Okkan ziyaretiyle başladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün 16. gününde Diyarbakır'da Hizbullah saldırısında yaşamını yitiren emniyet müdürü Gaffar Okkan'ın mezarını ziyaret etti.

CHP'nin çağrısıyla Ankara'dan İstanbul'a başlatılan 'Adalet Yürüyüşü' bugün 16. gününe girdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yürüyüşün bugünkü etabı öncesinde sabahın erken saatlerinde Gaffar Okkan'ın mezarını ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, mezarlık ziyaretinden sonra yürüyüş kortejinin konakladığı Hendek'e dönerek günlük basın açıklamasını yaptı.

Emniyet teşkilatının Ali Gaffar Okan'ı örnek alması gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Gaffar Okan hayatını kaybettikten sonra Diyarbakır'da birçok insan yeni doğan çocuklarının ismini Ali Gaffar Okkan koydu. Terörle mücadelede Gaffar Okkan'ın verdiği mücadele son derece önemlidir. Biz kendi topraklarımızda terörü istemiyoruz. Kendi topraklarımızda hak, hukuk ve adalet istiyoruz."

 

AdminAdmin