SİYASET
Giriş Tarihi : 30-04-2023 13:08   Güncelleme : 02-05-2023 09:28

İnci: “Necip Milletimiz Doğru Kararla AK Parti Diyecek”

Vuslat Platformu tarafından Erenler’de düzenlenen Sakarya Buluşması ve İstişare Toplantısına katıldı.

İnci: “Necip Milletimiz Doğru Kararla AK Parti Diyecek”

Cumhurbaşkanımızın Danışmanı, Uluslarası Vuslat Platformu Başkanı Hamza Cebeci ağabeyimizin “Bu Seçim Neden Dünyanın En Önemli Seçimi Olacaktır” konulu konuşmalarını dinledi.

Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, İlçe Başkanımız Erdal Köse ve teşkilatımızla birlikte esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla selamlaştık.

DERNEK ZİYARETİ

14 Mayıs'ta Necip Miletimizin bir kez daha en doğru kararı vereceğine inancımız tam söyleminde bulundu. Vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletti.

Giresun Bulancaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek hasbihal etti .

İnci: “Necip Milletimiz Doğru Kararla AK Parti Diyecek”

Adapazarı seçim programını değerlendiren Ali İnci, “Adapazarı’mızda Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve dava arkadaşlarımızla birlikte sık sık kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha nice eserleri milletimizle buluşturmak için AK Kadrolar olarak sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki necip milletimiz en doğru kararla bir kez daha AK Parti diyecek. İstikrar sürecek ve seçimleri en güzel sonuçlarla tamamlayacağız.” diye konuştu.

AdminAdmin