SİYASET
Giriş Tarihi : 17-03-2023 09:51   Güncelleme : 17-03-2023 10:02

İNCİ, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

BAŞVURU, GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ 28. dönem Sakarya Milletvekilliği müracaatında bulunan Ali İnci’nin adaylık başvurusu adeta gövde gösterisine dönüştü. Destek vermek amacıyla İnci’yi sevenler, İnci’ye gönül verenler bu mutlu güne şahitlik ettiler. İnci, adaylık müracaatını Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’e verdi. Sakarya AK Parti teşkilat binasına gelen İnci, bir süre il başkanı Yunus Tever’le görüştü, görüşmeye Gazeteciler Dernek Başkanı Sezai Matur, ilçe belediye başkanları ve teşkilat başkanları eşlik ettiler.

İNCİ, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

FELAKET SENARYOLARINI BOŞA ÇIKARTACAĞIZ

Hendek halkı aday adaylığı müracaat davetime katılan kardeşlerimizin bu heyecanını gördüm, bende çok heyecanlandım. Çok teşekkür ediyorum. Tabi bölgemizde  çok büyük olaylar, felaketler oldu. Bir taraftan kovit, diğer yandan ekonomik , sonra darbe girişimi, deprem ve sel felaketlerini yaşadık. Ölen kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yaralı vatandaşlarımıza Allah şifalar versin.

YAPARSA AK PARTİ YAPAR, YAPARSA ERDOĞAN YAPAR

İnci; “ Türkiyenin zor bir dönemden geçtiği bu dönemde Tayyip Erdoğan’a, AK Partilisine, yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar fikri, inancı hepimizde mevcut. Yoksa bu felaketlerin altında Türkiye ezilir, bunun içinde bu heyecanı gördüm Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızın arkasında hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Sakarya’da  belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, ilçe başkanlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle bizler bunu başaracağız. Bu heyecanı gördükten sonra inanıyorum Sakarya geçmişte AK Partiye verdiği oy’un daha üstünde oy verecektir. Bugünkü müracaatımız hayırlı uğurlu olsun, Allah mübarek etsin. Sakarya’mıza, ülkemize ve dünya insanlığına hayırlı hizmetler yapmayı Mevla’m nasip eylesin. Hepinize çok teşekkür ediyorum, sağolun, varolun” sözleri alkışlarla desteklendi.

TOPLU HATIRA FOTOĞRAFI

 Başvurunun ardından parti binası önünde kendisini destekleyen sevenleri, partilileri ile birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesi ile müracaat etkinliği son buldu.

AdminAdmin