FUTBOL
Giriş Tarihi : 12-10-2022 15:01   Güncelleme : 12-10-2022 15:05

HENDEKSPOR KOLEJ TAKIMI OLMA YOLUNDA

Geçen yıl üçüncü ligden BAL ligine küme düşen Hendekspor, sezon öncesinde genel kurul yaparak yeni başkanını seçmişti.

HENDEKSPOR KOLEJ TAKIMI OLMA YOLUNDA

KAYA GİBİ HENDEKSPOR

   Murat Kaya başkanlığında yeni bir oluşuma giden Hendekspor, BAL liginde kalıcı olmadığını sezon sonunda tekrardan Üçüncü lige çıkma yönündeki inancını pekiştirmek adına yeni ve sağlıklı transferler yapmasının ardından kampa çekilmiş, hem kampta hem ilçemiz Atatürk stadyumunda oynadığı hazırlık müsabakaları ile kendisini lige hazırlamıştı.

İKİ MAÇTA 6 PUAN

   İlk müsabakasını ilçemizin bir diğer güzide kulübü  Hendek Dereköyspor takımı ile karşılaştığı müsabakayı 1-0 kazanarak lige 3 puanla başlamıştı. Takımımız Hendekspor geçen hafta da Serdivanspor ile rakip sahada karşılaştı ve müsabakadan 2-0 lık net skorla galibiyetini perçinlerken puanını da 6’ya çıkarttı.

BAL LİGİNDE MİSAFİRİZ!

   Takımın her geçen gün daha iyiye gittiğinin altını çizen yönetim; “  takımda kolej havası hakim olması bizleri sevindiriyor.  Takım içeriisndeki arkadaşlık, futbolcular arası paslaşma ve kendine olan öz güvenlerini, oynadıkları oyuna yansıttıklarını görüyoruz. İnşallah sezon sonu şampiyonluğu göğüsleyerek üçüncü lige dönüş yapacağız” diyerek spor kamuoyuna müjde verdi.  Takımımız önümüzdeki hafta sonu oynayacağı Arifiye Kalaycıspor müsabakasının hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. 

AdminAdmin