SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2022 09:25   Güncelleme : 12-09-2022 18:21

HENDEKLİ BOKSÖR ŞAMPİYONLUK KÜRSÜSÜNDE

Hendek Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Boks Şöleni Cumartesi akşamı Bayraktepe Sosyal Tesislerinde yapıldı. İlçemizin çocuğu Metin Çakır, 70 kiloda şampiyon oldu.

HENDEKLİ BOKSÖR  ŞAMPİYONLUK KÜRSÜSÜNDE

60 SPORCU ARASINDAN ŞAMPİYONLUĞA UZANDI

10 Eylül Cumartesi günü 20.00 ile 23.00 saatleri arasında Bayraktepe Sosyal Tesislerinde Hendek Boks Gecesi düzenlendi. Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Hendek Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen organizasyona U-22 ve Yıldızlar Kategorisinde Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonlarının yer aldığı Sakarya, Bursa, Bilecik, Bayburt, Trabzon, Yalova, Düzce, Zonguldak gibi illerin yanı sıra Almanya, Kazakistan, Çeçenistan, İran, Gürcistan gibi ülkelerden toplamda 60 sporcu katıldı.

ÖĞRENCİSİNİ TEBRİK ETTİ

İlçemizde gençlere kendi imkanları ve maddi katkıları ile boks sporunu sevdiren, boksun inceliklerini öğretem Rıfat Biber, Bayraktepede katıldığı boks turnuvasında   70 kiloda şampiyonluğa uzanan öğrencisini tebrik etti. HİÇ KİMSEDEN DESTEK ALAMIYORUZ!

Şampiyona sonrası mikrofonlarımıza açıklamada bulunan profosyonel boks hocası Rıfat Biber; “ 70 kiloda 22 yaşındaki Hendekli  sporcumuz Metin Çakır Şampiyon oldu.Hicbir desteğimiz olmadan basamakları çıkıyoruz” diyerek sitemini belirtti.  

AdminAdmin