YEREL
Giriş Tarihi : 18-10-2022 17:49   Güncelleme : 20-10-2022 12:53

GÜNÜNÜZÜ KUTLUYOR BAŞARILAR DİLİYORUM

19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayan Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca, mesajında şunları kaydetti:

GÜNÜNÜZÜ KUTLUYOR BAŞARILAR DİLİYORUM

“Muhtarlık müessesesi, demokratik kültürümüzün en köklü ve temel mihenk taşları arasındadır. Yerel yönetimlerin ilk halkası olan muhtarlarımız, hizmetlerin vatandaşlarımıza ulaşmasında en önemli yol arkadaşlarımızdır. Şehrimizin dört bir yanında gören gözümüz, işiten kulağımız olan muhtarlarımız, şehrimizin ihtiyaçları ve gelişimi noktasında da çözüm ortaklarımızdır. Göreve başladığımız günden bugüne her daim omuz omuza çalıştığımız muhtarlarımızla oluşturduğumuz birliktelik şehrimize hizmet yolculuğumuzda her daim en güçlü şekilde devam edecektir.

   En ücra noktadaki vatandaşımızın dahi ihtiyaçlarını, taleplerini yetkili mercilere ileten ve hizmetin vatandaşa ulaşmasını sağlayan muhtarlarımıza özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

   Bu vesileyle ilimizde görev yapan tüm köy ve mahalle muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

AdminAdmin