GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-01-2023 17:15   Güncelleme : 21-01-2023 17:18

GENÇ MÜTEŞEBBİS AYDIN AKAN, NEON REASÜRANS SİGORTANIN HENDEK ACENTASINI HİZMETE SOKTU

Genç ve kabiliyetli girişimci Aydın Akan’ın hizmete soktuğu sigorta acentesinde ev, araç, gayrimenkullerin sigortasının yanı sıra, hayat sigortası ve deprem güvencesi olarak ta (DASK) sigortalama işlemleri yapılıyor.

GENÇ MÜTEŞEBBİS AYDIN AKAN,  NEON REASÜRANS  SİGORTANIN HENDEK ACENTASINI HİZMETE SOKTU

SİGORTA ACENTESİ İLÇEMİZE VE İŞYERİ SAHİBİNE HAYIRLI OLSUN

İlçemiz Kemaliye mahallesi Prof. Dr. Ayhan Kızıl caddesi No:44/1’de hizmete açtığı sigorta acentesi Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından kurdela kesimi ile açıldı. Kurdela kesimi öncesinde yaşadığımız bu çağda hizmet sektörünün vatandaşın ayağıına kadar gelmesini bir nimet olarak görülmesi gerektiğinin altını çizen Belediye Başkanı Babaoğlu yaptığı konuşmasında;   “işyeri sahibi genç kardeşimiz adına hepiniz hoşgeldiniz safalar getirdiniz. Dünya gelişiyor ve ülkemizde bu gelişmelere ayak uydurmak lazım, ülkemizde sigortacılık alanında da büyük gelişmeler yaşanıyor.  Broker sistemi ilçemize kadar şubeleşmeye başladı. Mallarımızın korunması, gelecek nesillere aktarılması adına önemli bulduğumuz bir konu. Bu alanda faaliyet gösterecek olan kardeşimize işyerinde hem mal varlıklarınızı hem kendinizi hemde eşinizi sigortalı yaptırabilirsiniz. Ben bu işyerinin ilçemize ve kardeşimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

HAMZA HOCA DUA ETTİ

Konuşmanın ardından ilçemiz Rasimpaşa camisi imam hatibi Hamza Bozkut tarafından dua edildi. Duanın ardından işyerinin kurdelası işyeri sahibi Aydın Akan, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, emekli bankacı Ayhan Güler ve Rasimpaşa İmamhatibi Hanza Bozkurt dörtlüsü tarafından  kesilerek birinci katta bulunan işyeri ziyaret edildi. Ziyaretçilere işyeri sahiplerince ikramlarda bulunuldu.

AdminAdmin