SİYASET
Giriş Tarihi : 04-10-2022 17:26   Güncelleme : 04-10-2022 17:34

GELECEK PARTİSİNİN İLÇEDEKİ HALİNE GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN?

İLÇE ESNAFLARI ZİYARET EDİLDİ! HANİ DİĞER ESNAF ZİYARETİ FOTOĞRAFLARI? İlçemizden yayın yapan bir internet sitesindeki habere göre, aylar önce kendi el yazısı ve imzası ile İSTİFA dilekçesini Sakarya Gelecek Parti İl Başkanlığına sunan sözde ilçe başkanı, bu istifasını sunmamışcasına partinin ilçe başkanı sıfatı ile ilçe esnafını gezmiş!!!

GELECEK PARTİSİNİN İLÇEDEKİ HALİNE GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN?

Esnaf ziyaretleri haberinde sadece tek kare fotoğraf var o da haber sitesinin kendilerini ziyaret ettiğinin fotoğrafı. Oysa haberin içeriğinde ziyaretler çoğul olarak kullanılmış, insan merak ediyor Gelecek Parti İl teşkilatı başka hangi esnafları ziyaret ettiler?

Diğer bir konu fotoğrafın dili…

Türk siyasi hayatına yeni giren ve  genel başkanlığını da eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı bir partinin ilçe başkanının yanında bir tane mi yönetim kurulu üyesi olur?  Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilatına acizane önerimiz şudur ki; daha fazla komik olmadan  ilçe teşkilatının ilçede saygınlığını kazanmasının yollarını aramalısınız.

İstifa müessesesinin bir onuru vardır.Ne yazık ki bu Gelecek Parti için geçerli değilmiş!!!

Siyasetin bu kadar alevlendiği günümüzde bir siyasi parti bir ilçede esnaf ziyareti yapıyor da gündem belirleyemiyorsa  indirsinler tabelayı…İkna odalarında ikna edilen kartvizit başkanla bu gemi yüzmez!!! Bizden söylemesi.


İYİ GEZMELER!

Gelecek Partisi Sakarya İl yönetimi Hendekte ziyaretlerde bulundu. Kafileye Hendek ilçe başkanı Musa Akıcı eşlik etti.Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol, Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı ile Birlikte Hendek'te Esnafları ziyarette bulundular. Esnaf ile çeşitli istişareler yapan kafile ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

 

 

AdminAdmin