GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2023 14:35   Güncelleme : 30-04-2023 12:41

EVET! HAKSIZLIK ETMEYELİM. HENDEK EMİN ELLERDE!!!

AKREP DOĞRU GÖSTERİYOR YELKOVAN YANLIŞ!!! Hendek Belediyesinin yapmış olduğu icraatleri, yarım yamalak eksik olan hizmetlerini eleştirdik eleştireceğiz, ta ki Cumhuriyet alanında yanlış sıra ile asılan bayrakların diziliş sırasını ısrarlı yayınımız üzerine düzelttirdiğimiz gibi…

EVET! HAKSIZLIK ETMEYELİM. HENDEK EMİN ELLERDE!!!

MECLİSTE, BUNDAN BÖYLE VATANDAŞLAR KONUŞAMAYACAK

Bilindiği üzere Hendek Belediyesi Meclis toplantı gündemi  belediye resmi internet sayfasından kamuoyuna duyurulmakta, şeffaf olduklarını her yerde söylemelerine rağmen bazen mecliste  vatandaşların  söz alarak  belediye başkanını eleştirdiklerinde  canlı yayını keserek ( Teknik nedenlerden kaynaklı! )  gibi  gerekçelerin  arkasına sığınarak canlı yayını kesmiş olsalar da bizde o toplantılarda yaşananları kayıt altına aldığımızdan halkımızın bir güvencesi var ve bizler yayınladık yayınlamaya da devam edeceğiz.

2023 NİRE 2017 NİRE?

Dünya, elektronik çağda geleceğe giderken Hendek Belediyesi kendisini geçmişe ışınlamış!!!

İşte Mayıs ayı meclis toplantısı da 3 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’ te yapılacağı haberi belediye resmi internet sayfasında kamuoyuna açıklanmış . Ne hikmetse Hendeğin emin ellerde olduğu, şehirciliği ve belediyeciliği sadece kendilerinin bildiklerini iler süren yönetim kadrosu  ne hikmetse 3 Mayıs 2023 tarihli meclis toplantı gününün dönemini 2017 tarihi olarak duyurdu. Kısacası saatte olduğu gibi AKREP doğru gösteriyor da YELKOVAN yanlış!!!

AdminAdmin