YEREL
Giriş Tarihi : 12-10-2022 16:19   Güncelleme : 13-10-2022 07:29

EMNİYETE ZİYARETÇİ AKINI DEVAM EDİYOR

S.S. 14 Nolu Hendek Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Ayar, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçemize atanan çiçeği burnunda Hendek İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün’ü makamında ziyaret ederek hoş geldiniz diyerek başarılar diledi.

EMNİYETE ZİYARETÇİ AKINI DEVAM EDİYOR

HEM BAŞKAN HEM MUHTAR

   Kooperatif başkanlığının yanı sıra Yayalar mahallesi muhtarı olduğunu belirten Başkan Ayar; “ Hendeğimiz güzel ve şirin bir ilçe. Bizlerde ilçemizde Kamyoncu ve Tırcı esnafımızın kooperatif başkanlığını ifa ediyoruz. 180’nin üzerinde üyemiz mevcut ve her üyemiz iş sahibi. “ diyerek bulunduğu konumunu izah etti.

MEMNUN OLDUM

   Kooperatif başkanı Ayar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden  İlçe Emniyet Müdürü Mesut İyigün,  “ziyaret öncesi kooperatif yönetimi tarafından gönderilen  nazik hediyeniz çiçek için teşekkür ederim.  İlçeye yeni geldim, coğrafi  ve jeopolitik olarak güzel bir ilçe. Burada olmaktan mutluyum” diyerek ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.

MÜDÜRE ZİYARETÇİ AKINI

   Yoğun ziyaretçi akınının yaşandığı İlçe Emniyet Müdürlüğündeki ziyaretini sonlandıran kooperatif  başkan ve yönetim kurulu üyelerine kapıya kadar eşlik eden müdür Eyigün, iadedi ziyaret sözünün ardından kendisini ziyarete gelen diğer sivil toplum örgütü temsilcilerini ağırlamak üzere makamına döndü.  

AdminAdmin