YEREL
Giriş Tarihi : 16-10-2022 11:35   Güncelleme : 17-10-2022 16:31

ELÇİYE ZEVAL OLMAZ! SÖZÜNÜZÜ HATIRLATIYORUZ…

Sözünün eri başkan Turgut Babaoğlu, şimdiye kadar ilçe halkına verdiği tüm vaatleri eksiksiz yerine getirdi!

  ELÇİYE ZEVAL OLMAZ! SÖZÜNÜZÜ HATIRLATIYORUZ…

HAYVAN YULARINDAN İNSAN SÖZÜNDEN TUTULUR

   Bilindiği üzere kendince dışlandığını iddia ettiği partisinden aday gösterilmeyince farklı bir parti logosu altında girdiği 2019 yılı yerel seçimlerinde her iki ittifaka rağmen seçimi kazanmış,  bir TV programında ; “ başladığımız günden bitireceğimiz güne kadar sizinle beraberiz. Ayrılmamız, bir yere geçmemiz söz konusu olamaz! Bunun sözünü verdim!!! Buradan sizlerin aracılığı ile sevgili hemşehrilerimize, dostlarımıza da bunun sözünü buradan veriyorum. KAYIT ALTINA ALINSIN LÜTFEN!!!”

Bizde ilçemiz adına bu sözlerini kayıt altına aldık! Belli aralıklarla bu video Facebook üzerinden  ahmet çileci ve hendek şafak adresinden yayınlanmaktadır.

ATIŞ POLİGONU: KISA VADE PROJE…

Belediyeciliği sadece kendilerinin bildiğini iddia eden, bugünün  dünden daha güzel olduğu iddiasında bulunan ve yoğun çalışma temposu nedeni ile vaatleri arasına sıkışan, gözden kaçan ATIŞ POLİGONU sözünü bir kez daha kendilerine hatırlatıyoruz.

Dikkatinizi çekti mi bilmem ancak her askerlik yapan Türk genci bilirki tüfek atışlarında tüfeğin kabzası  boyun ile omuz boşluğu arasına yerleştirilerek atış yapılr hani askerlikte yapmadın mı diyesim geliyor...

Böylece tabanca, ok, tüfek ile atışlar için panayır ortamında balonlara değil hedefe ateş ederek nefsinizi rahatlatabilirsiniz…

 

AdminAdmin