SİYASET
Giriş Tarihi : 23-04-2023 12:16   Güncelleme : 24-04-2023 11:03

EKONOMİYE ÇAĞ ATLATAN MALİYE BAKANI ŞİMDİ SOĞAN’A ODAKLANDI

AK Parti'den Mersin milletvekili adayı olan Nurettin Nebati, soğan fiyatının yüksek olduğu eleştirisinde bulunanlara çok konuşulacak bir karşılık verdi. Nebati, "Şimdi yeni ürün çıkmaya başladı ya soğan fiyatları aşağı gitmeye başladı. Ben de onlara diyorum ki, git cücüğüyle oyna biraz cücüğüyle" diye konuştu.

EKONOMİYE ÇAĞ ATLATAN MALİYE BAKANI ŞİMDİ  SOĞAN’A ODAKLANDI

AK Parti'nin Mersin milletvekili adayı Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, partisinin Silifke İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Daha sonra seçim otobüsünden vatandaşlara hitap eden Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletti.

Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yol arkadaşlığı yapmaya devam edeceğini belirterek, "Yetmez, bu yol arkadaşlığımı 14 Mayıs'ı zaferle taçlandıracağım. 15 Temmuz'un intikamını almak için bir araya gelmeye çalışanlara öyle bir ders vereceğim ki terör örgütleri, onların uzantıları ve arkasındakiler bir daha Türkiye'ye yan gözle bakmayacaklar" diye konuştu.

"SOĞAN CÜCÜĞÜYLE OYNA BİRAZ"

Bazılarının mevsimsel şartlardan dolayı fiyat değişikliği yaşanan soğana oynadığını aktaran Nebati, şöyle devam etti; "Şimdi yeni ürün çıkmaya başladı ya soğan fiyatları aşağı gitmeye başladı. Ben de onlara diyorum ki, git cücüğüyle oyna biraz cücüğüyle… Adamın bütün şeyi şu; 'Efendim, şu an ne olacak bu İHA'lar, SİHA'lar? Uçaklar, yollar ne işe yarıyor?' Ya mübarek adam, Silifke'nin çileğini, yoğurdunu Ankara'da, İstanbul'da yemek için yol lazım yol ama bunu bile bilmezler, anlamazlar. Onun için biz yolumuza devam edeceğiz, üreteceğiz, çalışacağız. Onlar ancak lak lak yaparlar, sosyal medyada hayatlarını geçirirler ve zannederler ki sosyal medyada iktidar oluyor. Sen sosyal medyada iktidar olmaya devam et. Biz vatandaşa dokunuyoruz."

 

AdminAdmin