• BIST 100

  9753,25%-0,62
 • DOLAR

  32,40% 0,15
 • EURO

  34,55% 0,37
 • GRAM ALTIN

  2455,10% 0,69
 • Ç. ALTIN

  4079,47% -0,43

DİKBAYIR: EKREM BAŞKAN SİZİ SEVİYORUZ, BİZDEN KORKMA!

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı 3. Olağan Kongresi Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Yapılan kongrede Selçuk Kılıçaslan'ın yerine İl Başkanlığı görevine seçime tek liste ile katılan Fatih Akgün geldi.

SİYASET 9.01.2023 16:24:31 1156 0
DİKBAYIR: EKREM BAŞKAN SİZİ SEVİYORUZ, BİZDEN KORKMA!

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı 3. Olağan Genel Kurulu yoğun katılımla gerçekleşti.

Salonun tamamının dolduğu kongrede Fatih Akgün tek listeyle seçime girdi. Tek aday olarak gidilen kongrede 441 oy alan Fatih Akgün İYİ Parti Sakarya İl Başkanı seçildi

Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kongrede Fatih Akgün tek liste ile İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı'na seçildi.

Kongreye Sakarya Milletvekili ve İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İYİ Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fatih Akgün, İYİ Parti İlçe Başkanları, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Bolu İl Başkanı, Ahmet Örnekbaş, Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hidayet Kaya, Demokrat Parti İl Başkanı Zafer Adalet, DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, BTP İl Başkanı Mehmet Sağlam, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin, Milli Yol Partisi İl Başkanı Soner Ekşi, STK temsilcileri, Oda Başkanları katıldı.

Açılış konuşmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Genel Başkan Meral Akşener'in mesajını İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan okudu.

‘’ Her şey bir inançla başladı’’

İl Başkan Adayı Fatih Akgün, kongrede yaptığı konuşmada: ‘’Aslında bugün için konuşmama böyle başlamayacaktım. Ancak bugün sizleri burada böyle görünce anladım ki benim ismimin hiçbir kıymeti yok. Siz olmazsanız hiçbir şeyin anlamı yok. Birileri iyi dinlesin bu salonu gördükten sonra Sakarya da uyku olmayacak. Görünen o ki biz çalışmaktan onlarında korkudan gözlerine uyku girmeyecek. Herkesi selamlıyorum. Herkes yanındakinin gözüne baksın. Ben buradakilerin gözünde cesaret, samimiyet, sevgi, merhamet, umut ve inanç görüyorum. Buradaki herkes hiç bir çıkar gözetmeden çoluğun çocuğunuzun vaktinden ayırıp bu harekete can verdi. Bizi başkalarından ayıran en önemli şey budur. Geçmişi hatırlayalım. Her şey bir inançla başladı. Sımsıkı tutundum hayallerinize. Hep güçlükler çıkarttılar, durmadık. Korkutmak istediler korkmadık. İftiralar attılar yılmadık. Hepimiz aynı şeye inandık. Bu ülkenin geleceği, demokrasisi için tüm değerlerimiz için buradayız. Başarmaktan başka şansı olmayan insanlarız. Sakarya'da da mutlaka kazanacağız. Biz sadece il başkanlığına değil tarihin en önemli seçimine bir milletin kaderinin değişmesine, hiç evladın yatağa aç girmediği bir ülkeye talibiz. Unutulmamalıdır ki iktidar olmak son değil başlangıç olacak. Her şey oradan sonra başlayacak. Demokrasi, eğitim, sağlık ve adalette eşitlik sağlayacağız. Türk milleti Türk kimliğini yeniden kıymetli ve itibar sahibi yapacağız. Bu milletin kaderi fakirlik değildir. Bu milleti fakir bırakmak ancak bir tercihtir. Genel başkanımız aynı bu yolda kararlı adımlarla yürüyor. Çok büyük paralarımız, koca koca belediyelerimiz, devasa maddi imkânımız, basın gücümüz yok ama. Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. Başaracağız, hep birlikte başaracağız' dedi.

‘’ 2018 Mayısı benim ve ailem için dönüm noktasıydı’’

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, kongredeki konuşmasında: 'Bugün çok farklı duygularla ve bu muhteşem teşkilatın il başkanı sıfatıyla son defa huzurlarınızdayım. Birçoğunuzun yakından şahit olduğu üzere il başkanı seçildiğim 2018 Mayısı benim ve ailem için dönüm noktasıydı. Kurucu liderine ve onun memleketi kurtarabilecek yegane insan olduğuna inanmış on binlerce cesur Sakaryalının il başkanı olma sorumluluğunu daha ilk günden omuzlarımda hissetmiştim. Görev sürem boyunca sorumluluk duygum bir gün olsun eksilmedi. Aksine her gün daha da arttı. Bu kritik süreçte kıymetli ilçe başkanlarım ve yönetici arkadaşlarım ile birlikte partimizi hep bir adım ileri taşımak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. İYİ Parti Sakarya teşkilatını hep birlikte parmakla gösterilecek bir parti haline getirdik. Bugün yine bir dönüm noktası içerisindeyiz. Arkama dönüp baktığımda samimiyetini, sıcaklığını, dostluğunu erinden hissettiğim bir teşkilat görüyorum. Ben hepinizi o kadar çok sevdim ki o kadar çok alıştım ki git deseniz de gidemem. Allah da ayırmasın! Aslında kendimi çok kısmetli hissediyorum. Allah bana çok emek verdiğim bu görevi alnımın akıyla teslim etmeyi nasip etti. Ancak her arkadaşım benim kadar nasip değil kısmetli değil. Onlar bu büyük mücadelenin neticelerini göremeden bu fani dünyadan göçüp gittiler. Bugün benim için yeni heyecanların, hedeflerin ve hizmetlerin başladığı bir gün. Büyük emeklerle büyüttüğümüz partimizin iktidar olmasına çok az kaldı. Önümüzdeki ilk seçimde iktidar olacağız. Yıllardır beceriksiz siyasetçilerin elinde oyuncak olan güzel şehrimize hizmet nasıl edilirmiş herkese göstereceğiz. Göreceksiniz hem Sakarya’mızı hem Türkiye’mizi İYİ Parti’nin eserleriyle donatacağız. Ve adeta Cumhuriyetimizin ilk yıllarında olduğu gibi her alanda sonsuza kadar ayakta kalacak eserler bırakacağız. Şimdi önümüzde çok önemli seçim var. Ülkemizin kader seçiminde önemli görevlerimiz olacak. Her birimiz şahsi menfaatlerimiz ve hırslarımızdan arınarak hep birlikte çalışarak hep birlikte çalışarak huzurlu mutlu bir Türkiye'ye kavuşacağız' dedi.

‘’ Ekrem Başkan sizi seviyoruz, bizden korkma’’

Kongrede konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır: ‘’ Koskoca Sakarya’dan 5 tane billboard verdiler bize. O kadar korkmuşsunuz ki. Ekrem Başkan anlıyoruz bizden korkuyorsunuz da biz sizi seviyoruz yapmayın. O billboardlara ‘Ekrem Başkan sizi seviyoruz, bizden korkma’ yazacağız’’ dedi.

''Hepsinin hesabını soracağız''

Dikbayır ‘’Biz Genel Başkanımızla 2016 yılında bir yola çıktık. Bu yolda başımıza gelmeyen kalmadı. Biz Genel Başkanımızla dolaştık, bu sistemin ülkeye zarar vereceğini görmüştük. Anladık ki biz ya bir yol bulacağız ya bir yol açacağız. Çünkü biz biliyoruz ki cebinde nüfus kağıdı taşıyan her bir vatandaş bu ülkenin sahibidir. Bu ülkeye kimseye peşkeş çektirmeyeceğiz dedik. Bizlere seçime giremezsin dediler girdik. TBMM’de söz verdiğimiz gibi vatandaşımızın haklarını korumak için soru önergeleri verdik. Komisyonlarda çalıştık. Ancak bu tekliflerinden bir tanesi bile kabul edilmedi. Ben milletvekili olduğum sürece söylemeye devam edeceğim. 2018 seçimlerinde hiç hak etmediğimiz halde bize FETÖ’cü dediler. Biz asgari ücretten vergi alınmasın dedik hayır dediler. Şehit ailelerine TOKİ'den ev verin dedik hayır dediler. Ben ve arkadaşlarım bütün gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Hükümetin yapamadığını seçimde aldığımız belediyeler yapıyor. Bu belediyelerimiz öğrencilere destek oldu. Bizim bu hükümetten kurtulmamız gereken çok neden var. Çözüm süreci yaptılar 793 şehit verdik. Kozmik odamıza girdiler vatan evlatlarımız şehit oldu. Biz savaşta mıyız sizin beceriksizlikleriniz yüzünden neden bizim evlatlarımız öldü? Sert konuşuyorum sonra savcılara gidiyorum. Cenabı Allah bize bunlardan hesap sormayı nasip etsin. Cenabı Allah bize iktidar nasip edecek biz inşallah vatandaşımızın helal oyuyla iktidar olacağız. Sayın genel başkanımızı başbakan yapacağız. Ant olsun şart olsun başaracağız. Yedek akçemize el sürenden, tohum bankasını kapatan dan hesap soracağız. Parasızlıktan üniversiteye gidemeyen evlatlarımıza sahip çıkacağız. Evlatlarımıza sadece okuyun Türkiye Cumhuriyeti arkanızda olacak, kadınlarımıza kalkan eli kıracağız. Bugün şiddete uğrayan kadın sığınma evine gidecek. Kadın niye gidiyor erkek gidecek. Ak parti hükümetinin indirdiği TC tabelalarını yere göğe asacağız. İktidarımız yakın. Sakarya da Katarlılara peşkeş çekilen Tank Palet Fabrikasını elinden alıp TSK’ya teslim edeceğiz. Raylı sistemi Sakarya'ya kavuşturacağız. Sakarya birçok konuda yetim kaldı. Hepsinin hesabını soracağız. Peşini bırakmayacağız. EYT çıktıysa bu inanın ki İYİ Parti sayesinde. Asgari ücretten vergi kaldırıldıysa İYİ Parti sayesindedir' Diye ifade etti.

 


DEREKÖYSPORDA OLAĞANÜSTÜ KONGRE

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZ DEĞİLDİR…

ADEM ÖZ: “ ÇUVALDIZI KENDİME, İĞNEYİ BAŞKASINA BATIRACAĞIM”

YENİ MUHTARDAN BAYRAM KAHVALTISI

RAMAZAN BAYRAMI PROTOKOL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ, HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BAŞLADI, EMNİYET, JANDARMA VE YAŞLILAR YURDU İLE SON BULDU

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

HAYIRLI BAYRAMLAR

HAYIRLI BAYRAMLAR

2024 YILI NİSAN AYI OLAĞAN MECLİSİ PÜSKÜLLÜ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

YENİ YÖNETİM İLK MECLİS TOPLANTISINI BUGÜN YAPIYOR

HENDEK’DE FARKINDALIK!

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

DÜNYA ROMAN GÜNÜNÜ KUTLADILAR

BÜYÜK HENDEK İFTARI MUHTEŞEMDİ

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

BAYRAM GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK SALI GÜNÜ OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

ZİYA GÖKALP ORTAOKULUNUN GÜREŞ BAŞARISI

İFTARA DAVET!

KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

PÜSKÜLLÜ, EMANETİNİ GERİ ALDI

MİNİKLERE SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME EĞİTİMİ VERİLDİ

HAYIRLI KANDİLLER

BBP MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDILAR

DEVİR TESLİM TÖRENİNE DAVET!

İFTAR SAATİNDE TRAFİK KAZASI 1 YARALI

GEVHER AİLESİ BİR BÜYÜĞÜNÜ KAYBETTİ

BU İDDİA ARAŞTIRILMALIDIR

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ADEM ÖZ, YOL HARİTALARINI ÇİZDİ

Yükleniyor

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZ DEĞİLDİR…

YENİ MUHTARDAN BAYRAM KAHVALTISI

RAMAZAN BAYRAMI PROTOKOL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ, HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BAŞLADI, EMNİYET, JANDARMA VE YAŞLILAR YURDU İLE SON BULDU

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

HAYIRLI BAYRAMLAR

HAYIRLI BAYRAMLAR

2024 YILI NİSAN AYI OLAĞAN MECLİSİ PÜSKÜLLÜ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

YENİ YÖNETİM İLK MECLİS TOPLANTISINI BUGÜN YAPIYOR

HENDEK’DE FARKINDALIK!

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ADEM ÖZ: “ ÇUVALDIZI KENDİME, İĞNEYİ BAŞKASINA BATIRACAĞIM”

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

PÜSKÜLLÜ, EMANETİNİ GERİ ALDI

BBP MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDILAR

DEVİR TESLİM TÖRENİNE DAVET!

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ADEM ÖZ, YOL HARİTALARINI ÇİZDİ

SONUÇLARDA EN UFAK BİR ŞÜPHE, ŞAİBE YOK

YORUMA AÇIK…İŞTE BİZİM TURGUT! BABAOĞLU’NUN HİZMET ANLAYIŞI?

DEREKÖYSPORDA OLAĞANÜSTÜ KONGRE

ZİYA GÖKALP ORTAOKULUNUN GÜREŞ BAŞARISI

Alya Türkiye şampiyonu

BUSE NEMLİ MİLLİ TAKIMDA

Hendek’ten iki madalya

Hendekli karateciler madalya aşkına

Hendekli karateciler terfi etti

HENDEK OLİMPİK SPOR KULÜBÜ AFYON'DAN KUPA İLE DÖNDÜ

Hendek’ten 6 madalya

TEMİZEL’İN HEDEFİ ALTIN

MUTLULUKLAR SİZLERİN OLSUN…

MUTLULUKLAR DİLİYORUZ…

ÇELEN VE EKİN AİLESİNİ EN MUTLU GÜNLERİNDE SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Sapanca 5. El Sanatları Festivalinde Coşkulu Açılış

HACIKIŞLA YAYLA ŞENLİĞİNDE BUGÜN FİNAL GÜNÜ

ONLAR MURAD’LARINA ERDİLER

ENSAR KARDEŞİMİZ BEKARLIĞA VEDA ETTİ!

BEKARLIĞA VEDA ETTİ!

FURKAN, BEYZA’SINA KAVUŞTU

VELİLER DERT KÜPÜ! "VERDİKLERİ SÖZLERİ TUTSUNLAR!"

ALGIYLA BİR YERE VARAMAZSIN SİYASET MÜHENDİSİ…

HENDEK’TE OKUL ÇOCUKLARINA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ

SAYIN HENDEK HALKIMIZIN DİKKATİNE!

EĞİTİMDE ÇAĞ ATLADIK!!!

İLÇEMİZDE TAŞIMALI EĞİTİM 1 GÜN TATİL EDİLDİ, YARIN BU OKULLAR KAPALI

ŞEHİT ALİ GAFFARDA VELİ TOPLANTISI YOĞUN GEÇTİ

HAYIRLI OLSUN

2023-2024 YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÖRENLE AÇILDI

HENDEK İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAYAT SU FABRİKASINA EĞİTİM

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Fenerbahçe 32 27 1 4 57 85
2.Galatasaray 31 27 1 3 49 84
3.Trabzonspor 32 16 12 4 12 52
4.Beşiktaş 32 14 12 6 4 48
5.Rizespor 32 14 12 6 -4 48
6.İstanbul Başakşehir 32 13 12 7 4 46
7.Kasımpaşa 32 13 12 7 -2 46
8.Sivasspor 32 11 10 11 -5 44
9.Alanyaspor 31 10 9 12 -1 42
10.Antalyaspor 32 10 10 12 -1 42
11.Adana Demirspor 32 9 10 13 5 40
12.Samsunspor 32 10 14 8 -6 38
13.Ankaragücü 32 8 11 13 -1 37
14.Kayserispor 32 10 12 10 -9 37
15.Konyaspor 32 8 12 12 -11 36
16.Hatayspor 32 7 13 12 -8 33
17.Gazişehir Gaziantep 32 8 17 7 -15 31
18.Fatih Karagümrük 32 7 16 9 -6 30
19.Pendikspor 32 7 16 9 -28 30
20.İstanbulspor 32 4 21 7 -34 16