SİYASET
Giriş Tarihi : 12-09-2022 12:49   Güncelleme : 12-09-2022 12:55

CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU’NA KÜÇÜK SALON!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’nun grup toplantısını Salı günü Sakarya Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapacağı grup toplantısı il merkezinde ve ilçeler bazında afişler asılarak halka duyuruldu.

CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU’NA KÜÇÜK SALON!

NEDEN DAHA KÜÇÜK SALON?

16 ilçede duyuruların yapıldığı günümüzde yoğun katılımın olması beklenen ana muhalefet partisinin grup toplantısını 5000 kişilik Serdivan Kapalı Spor Salonu varken kapasitesi  daha küçük olan merkez Atatürk kapalı Spor salonunda yapılacak olması yoğun katılımı ne derece karşılayacak merak konusu. Çok sayıda Hendekli vatandaş bu durumu; “ Kılıçdaroğlu zaten beraberinde 100 milletvekili ile geliyor. Her ilçeden parti temsilcileri, gençlik ve kadın kolları, mahlle ve sandık temsilcileri katılacak olsalar yaklaşık olarak her ilçeden en az 300-500 katılım olacaktır.  Partiye oy verme düşüncesinde olan vatandaşlarında katılımını hesap ettiğimizde mevcut salaonda izdiham olması kaçınılmaz. Ancak,  6’lı masanın adayı konumundaki genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısını küçük salona alması salonu dolduramama korkusundan kaynaklanmaktadır” şeklinde görüş belirttiler.

BAŞARILI VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMANIN ESERİ!

İlçemiz bulvar ve caddelerine asılan Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yer aldığı afişler hava muhalefetine esir düştü ve rüzgardan dolayı iplere dolanan afişlerin düzeltilmemesi  ilçe halkı tarafından Hendek CHP ilçe teşkilatının ne derece başarılı ve özverili çalıştığının bir göstergesi olarak algılandı.

 

AdminAdmin