GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-02-2023 14:19   Güncelleme : 28-02-2023 08:50

ÇÖKME YOK KİRALAMA VAR!

Karamanın koyunu şimdi çıktı oyunu!!! GÜL KOOP ÇÖKMEMİŞ TÜRKAY’DAN KİRALAMIŞ! 26 Şubat Pazar günü gerçekleşen Ordu’lular Derneğinin ilçe basınını Hannes Cafede ağırladığı toplantıda belediyenin söylemlerinin kocaman bir yalan olduğu ortaya çıktı.

ÇÖKME YOK KİRALAMA VAR!

GERÇEKLER KAMUOYUNDAN NEDEN SAKLANDI?

   Toplantıda hazır bulunan ve aynı zamanda Gül Koop araçlarında şoförlük yapan bir kardeşimize Gül Kooperatifinin yere çöküp çökmediğini, başkan Babaoğlu’nun; “ bir sabah çöktüler, taşınacaklar” dediğini hepimiz biliyoruz. Yaşananların mahkeme süreci ne yazık ki yetkili ağızlarca kamuoyuna duyurulmadı adeta saklandı…

ÇÖKENLER ORADA DURMAYACAK, TAŞINACAKLAR

   Toplantıda söz alan kardeşimiz , Gül Koop’un yeni yerinin Sakarya Büyükşehir Belediyesince onaylandığının resmi evraklarla var olduğunu, Hendek Belediyesi’nin  ; “ BİR SABAH ANSIZIN ÇÖKLER, ORADA DURAMAZLAR, TAŞINACAKLAR” diyerek kamuoyuna yaptığı açıklamanın perde arkasında meğer neler varmış neler…

ÇÖKÜLEN YERE! OTO YIKAMA VE YAPI İNŞA EDİLDİ

   Gül Kooperatifi araçlarının D-100 kenarında hizmet verdiği alana Hendek Belediyesi etrafının çitlerini, oto yıkama alanı ve vatandaşların ve Gül Koopp yetkililerinin rahat bir ortamda oturabilmeleri adına prefabrik bir yapı kurdu.

NEYİN KARŞILIĞINDA?

    Toplantıda ifade edilenlerden öğrendiğimiz kadarı ile  belediye başkanının, “ ÇÖKTÜLER!” diyerek adeta mafya ağzıyla ifade ettiği söylem gerçeği yansıtmıyor. Çünkü ifade edilene göre  Hendek Belediyesi Gül Koop burayı Hendek Belediyesi'nin şirketi olan TÜRKAY'dan kiralamış.  

NOT: Haberimiz revize ettik çünkü toplantıda ifade edilenleri teknik nedenlerden dolayı kayıt altına alamamış sadece hafızamda kalanla  haberi yapmıştım. Üyelerden kişi başına 17.500 Tl ücreti Gül Kooperatifi harcamalar karşılığında tahsil etmiş. Düzeltir özür dileriz. 

14 OCAK 2023 TARİHLİ HABERİMİZ

BÜYÜK LOKMA YİYECEKSİN BÜYÜK KONUŞMAYACAKSIN!!!

GÜL KOOP’UN FENDİ BABABOĞLU’NU YENDİ!

Bilindiği üzere Rasimpaşa mahallesindeki garajı terk edip Kemaliye mahallesinde şehirlerarası otobüs terminali yanına taşınan Hendek Gül Kooperatifi türlü uğraşlar sonrasında dediğini yaptı ve şu an bulunduğu  yere adeta temel attı.

ÇÖKÜLEN!!! YERE TEMEL ATTILAR

Bugün bahse konu olan yerde Hendek –Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapan Gül Kooperatifine bağlı araçların başkanın ifadesi ile ÇÖKTÜKLERİ! yere Hendek Belediyesi personeli tarafından yolcu dinlenme salonu inşaatına başlandığına şahit olduk. Haberi yorumsuz olarak veriyoruz, yorum okuyucularımızındır…

 

AdminAdmin