YEREL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 14:45   Güncelleme : 08-10-2022 08:10

BABAOĞLU, BİR DÖNEM DAHA BAŞKAN OLACAĞIM!

SEÇİM BEYANNAMEMDEKİ KISA VE ORTA VADELİ SÖZLERİ İLK DÖNEMDE, UZUN VADELİ VAATLERİ İKİNCİ DÖNEMDE YAPACAĞIM!

BABAOĞLU, BİR DÖNEM DAHA BAŞKAN OLACAĞIM!

   Ersin  İbil’in hazırladığı radyo programına konuk olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu seçim beyanamesindeki sözlerden kısa vadede olanları dönemi içinde tamamlayacağını, orta ve uzun vade olarak belirttiği seçim vaatlerini de ikinci dönem belediye başkanlığı sürecinde yapacağının sözünü! Verdi.  

HENDEK AY SONUNDA İKİ AÇILIŞA HAZIR OLSUN

   2019 yerel seçimlerinde bir yanda  hükümet olan Cumhur İttifakı diğer yanda muhalefette bulunan Millet İttifakına rağmen yerel seçimleri kazanan Babaoğlu, kendinden o kadar emin ki yaptığı programda bunu açıkça ifade etti.

SOFU VE BAYKAL BOŞ HAYALLER PEŞİNDE Mİ?

   Bu durumda Cumhur İttifakı 2024 yılında yapılması muhtemel yerel seçimlerinde aynı ittifakın adayı olacağını adeta garantilemiş. Bu durumda şimdiden ilçe genelinde Cumhur İttifakının belediye başkan adayı olduğunu söyleyen Ali Kemal Sofu, diğer yandan Hendek Belediye Başkanlığına hazırlandığını dost sohbetlerinde söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’ın bu hayallerinin gerçekleşmeyeceğini şimdiden söylemek hayal tacirliği olmasa gerek…

FEN LİSESİ VE SÜLEYMAN SEBA SPOR KOMPLEKSİNİN TEMELİNİ  BİRLİKTE AY SONU ATACAĞIZ

   İlginç soruların sorulduğu ve tatmin edici cevapların verilmediğine şahit olduğumuz programda müjde üzerine müjde veren başkan Babaoğlu; Sakarya’mızda bir daha yapılmayacak olan Fen Lisesi ile Süleyman Seba Spor Kompleksinin temel atma töreninin birlikte yapılacağını belirtip; “ bu ay sonunda her ikisininde temelini atacağız” dedi.

AdminAdmin