YEREL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 08:35   Güncelleme : 06-10-2022 14:48

BABAOĞLU AĞZINDAKİ BAKLAYI ÇIKARDI!

2023 BÜTÇEMİZ 100 MİLYON DEĞİL 125 MİLYON!!! Plan ve Bütçe Komisyonundan geldiği şekli ile Hendek Belediye Bütçesinin 100 milyon olmasının ihtiyaca cevap veremeyeceğini dile getiren Güney’in yıldızı meclis üyesi Plan Bütçe Komisyonu üyesi Aziz Koç; “ geçen yıl 75 milyon civarında olan bütçemiz bu yıl 100 milyona çıktı ancak bu bütçede bize yetmez” demesi üzerine meclis başkanı Babaoğlu; “ bu ek bütçe normalde planlamalarımıza göre yetiyor.” Dedi.

BABAOĞLU AĞZINDAKİ BAKLAYI ÇIKARDI!

BABAOĞLU AĞZINDAKİ BAKLAYI ÇIKARDI!

   Önce, planlamalarına göre 100 milyonluk bütçenin ilçeye yeteceğini ifade eden meclis başkanı Babaoğlu, çelişkili söylemlerine ilavede bulunarak ağzından baklayı çıkardı!

ÖNÜMÜZDEKİ AY YENİ BİR EK BÜTÇE MADDESİ DAHA GETİRECEĞİZ!

   Babaoğlu; “ Mademki konuyu açtınız önümüzdeki ay meclis gündemine  getireceğimiz bir maddemiz daha var!  Gençlik Spor Bakanlığından Süleyman Seba Spor Merkezi ile yaklaşık 20-25 milyon TL daha bütçeye ihtiyacımız olacak.Önümüzdeki aya bir ek bütçe daha gelecek ve bütçemizi 125 milyona çıkartacağız.”  Diyerek gündem maddelerine geçildi.

DİĞER HABER SİTELERİNDE BU AYRINTILAR NİÇİN YOK?

    Evet… Her zaman olduğu gibi dün icra edilen Meclis toplantı gündemini benimle birlikte 3 basın temsilcisi daha takip etmişti. Beklerdik ki hepsi kendi bakış açıları ile meclis gündemini haberleştirsinler. Ne yazık ki her zaman olduğu gibi dünde yerel basın sadece şeklen meclis toplantısına gelmişler…Meclis sonrasında yaptıkları haberlere baktığımızda aynı başlık ve metin ile aynı klavyeden çıkmış aynı söylemler…

HABER NİÇİN TAKİP EDİLİR?

   Bir basın mensubu bir haberi niçin takip eder? Hiç düşündünüz mü? Yahu madem ki gittiğiniz, izlediğiniz, takip ettiğiniz haberleri sizler yapmayacak, haberin detaylarını kamuoyundan saklayacak, kurumun size servis ettiği haber metnini kullanacaksanız oturun büronuzda servis haberi bekleyin, neden şekil yapıyorsunuz ki?

ŞİMDİ SİZE SORUYORUM  BELEDİYE 2023 BÜTÇESİ 100 MİLYON MU 125 MİLYON MU? HADİ CEVAP VERİN!!!

   Kamuoyu sizlerin aynı kalemden çıkan  Ekim ayı meclis toplantısı haberinde ifade ettiğiniz Hendek Belediyesi’nin 2023 yılı bütçesi 100 milyon! Sözüne inandı. Peki önümüzdeki ay meclis geleceği söylenen 25 milyonluk ek bütçeyi nereye koyacağız?

GAZETECİ MİSİNİZ İDARENİN KALEMŞÖRÜ MÜSÜNÜZ?

   Bakın kardeşim… Sizler bir kamu görevi icra ettiğinizin farkına varın artık…Bu halk size inanıyor, yazdıklarınıza itibar ediyor. Ama sizler nedense idarenin kalemşörlüğünü yapmaya devam ediyorsunuz. NEDEN???

 

AdminAdmin