FUTBOL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 16:02   Güncelleme : 15-11-2022 09:16

AYDOĞAN GİTTİ ŞANSAL GELDİ

HEDEFİMİZDE SAPMA YOK Hafta sonu alınan mağlubiyetin ardından işine son verilen Hüseyin Aydoğan ile yolunu ayıran Hendekspor yönetimi bugün Hendekspor Klubü tesislerinde yeni hoca Mehmet Şansal ile imza atıldı ve Şansal hoca resmen göreve başladı.

AYDOĞAN GİTTİ ŞANSAL GELDİ

YİĞİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR

Yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu imza töreni sonrasında kulüp başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamasında; “ yiğit düştüğü yerden kalkar, hedefimizde sapma yok” dedi.

İmza töreni sonrasında basına açıklamada bulunan kulüp başkanı Kaya; “ hiç birimiz, hiçbir kulüp, sezon içerisinde hoca değiştirmek istemez ancak biz kulüp olarak işi şansa bırakamayız bu nedenle Hüseyin hocamızla karşılıklı anlayış çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Kendisine  bundan sonraki döneminde başarılar dileriz” diye konuştu.

BİZLER İNANIYORUZ  TARAFTARLARIMIZDA İNANSINLAR

Başkan Kaya; “ inanıyorum ki bu kan değişimi ile birlikte Hendekspor eski günlerine dönecek, hırs ve inançta yeni bir ivme kazanacak. Kaliteli futbolculara sahibiz. Yaş ortalamamız genç ve dinamik bir futbolcu ordumuz var.  Yeni hocamızın gelmesi dolayısı ile takımda yer alan 22 futbolcu arasında ilk 11’de oynayabilme mücadelesi ve hırsı ön plana çıkacak. Biz sadece bu yılı değil gelecek yıllarda planlamamız içerisinde.Bizler inanıyor ve biliyoruz ki hedefimiz lig sonunda şampiyon olmak.  Elimizden gelenin en iyisini yapmanın mücadelesi içerisindeyiz. Spor kamuoyuda bunu böyle bilsin, takımlarına müsabakalarda tribün desteği versinler” diyerek destek çağrısında bulundu.

KAFA ATMAK YOK, KÜFÜR YOK

Kulüp başkanı Kaya önceki hafta sahamızda misafir ettiğimiz Arifiye Kalaycıspor müsabakasında kırmızı kart gören futbolcumuza verilen 5 maçlık cezaya itirazda bulunduk. Müsabaka içerisinde yaşanabilecek bir olayı farklı pencereden bakarak rapor yazan müsabakanın hakeminin  kırmızı karta gerekçe gösterdiği ; ( rabine kafa attı ve küfretti) söylemi gerçeği yansıtmıyor. Bunu ikili mücadeleye girdiği rakip kulüp futbolcusuda tasdik etti. Futbol Tahkim Kuruluna elimizdeki video kayıtları ile birlikte gerekli itirazımızı yaptık, sonucu bekliyoruz” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLİYORUZ 

66 yaşındaki yeni teknik direktör Mehmet Şansal kariyerinde çok sayıda şampiyonluklar yaşamasının yanı sıra çalıştırdığı takımları şampiyon yapması ile tanınan bir hoca. Kendisine hoş geldin diyor başarılar diliyoruz.

 

 

AdminAdmin