GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-12-2022 08:56   Güncelleme : 05-12-2022 09:21

ARTIK YETER!

SÖZ VERİRKEN ACELE ETME, ÇÜNKÜ SÖZ NAMUSTUR. Hz. Ali

ARTIK YETER!

SÖZ VERİP YAPMADIĞINIZ HER SÖZÜN BİR KILIFI VAR!

     Hendek Belediye Başkanı Turgut Bababoğlu’nun gerek seçim beyannamesinde gerekse 3,5 yılı aşkın zamandır verdiği vaat ve sözler ne yazık ki hepsinin altı boş, hepsine bir mazeret, hepsinin bir kılıfı var!

SABIR TAŞI ÇATLADI …

Bu tutumunuz ve söylemlerinizle  bırakalım Cumhur İttifakını, mensubu bulunduğunuz MHP’ye ne derece zarar verdiğinizin farkında mısınız? 12 Eylül darbesi sonrasında küllerinden yeniden doğan MHP’yi, truva atı misali  Hendek’de bitirdiniz. Hala vatandaşa ekranlardan sabır tavsiye ediyorsunuz.

Bir kaçını sayacak olursak ilk aklımıza gelenler;

-AÇIK HAVA SİNEMASIZ ZEKİ CÖMERT PARKI

-16 AY GECİKMELİ  FEN LİSESİ OKUL TEMELİ

-OTOPARKI OLMAYAN 112 ACİL İSTASYONU

-ALPARSLAN TÜRKEŞ PARKINDA PROJE DIŞI İMAR DEĞİŞİKLİĞİ

-TRAFİĞİ DAHA DA FELÇ EDEN TRAFİK EYLEM PLANI

-ADI OLUP CİSMİ OLMAYAN AKOM BİNASI

-1 YILI AŞKIN KABA İNŞAATI DEVAM ETTİĞİ HALDE  BİTME AŞAMASINA GELDİĞİ İDDİA EDİLEN İSTİHDAM MERKEZİ VE KÜTÜPHANE

EKSİK PROJELER! ÖDÜL ÖPÜCÜK!!!

   Başkan Babaoğlu geçen hafta Konya’da yapılan U-21 Dünya Karate Şampiyonasında dünya birinciliğine ulaşarak bayrağımızı göndere çektirmesi ve İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinletmesi bir Hendekli olarak gururumuzu okşadı.  Akabinden başkan Babaoğlu şampiyonumuz adına bir ÖDÜL GECESİ düzenledi.  Şampiyonumuza verdiği ödül  ÖPÜCÜK  olmuştu.

   Aynı ÖDÜL gecesinde yaptığı konuşmada  her zaman olduğu gibi ilçemiz halkına yeni süslü, yaldızlı cümleler ile MÜJDE! Vermeyi de ihmal etmemişti. Peki kısaca hatırlayacak olursak neydi o MÜJDE?

SÜLEYMAN SEBA SPOR MERKEZİNİN KASIM AYI SONU YA DA ARALIK AYI BAŞINDA TEMELİ ATILACAĞI  SÖZÜ DE  YALAN OLDU

Bu konuya bir parantez açalım. Açıklama, ÖDÜL  gecesinde yani 18 Kasım’da yapıldı. Gecenin sabahında temel kazıma çalışması başlasa sadece hafriyatının kazılıp taşınması ay alır kaldı ki, bunun demir işlemesi ne zaman yapılacakta Kasım ayı sonu ya da Aralık başında temel atma töreni düzenlenecek??? Yahu hiç değilse AKLIMIZLA ALAY ETMEYİN, HAYALLERİMİZİ ÇALMAYIN…

BABAOĞLU’NDAN MÜJDE!

KASIM AYI SONUNDA TEMEL ATACAĞIZ!!!

  Babaoğlu konuşmasına yeni müjdeler vererek devam etti. Babaoğlu; “içerisinde irili ufaklı 5 adet spor salonunun olduğu kompleksimizin temel atma törenini Kasım ayı sonunda en geç Aralık ayının başında temel atma törenini düzenleyeceğiz. Bu salonu Gençlik Spor Müdürlüğü ve Hendek Belediyesi olarak yapımına başlayacağız. Bu müjdeyi de buradan siz değerli spor sever halkımıza ve karatecilerimize onlara özel bir salonla ayrıca bırakacağımı burdan ifade ediyorum”

KASIM  GEÇTİ ARALIK’TA HAFTA BİTTİ

  Bizler vatandaşlar olarak yöneticilerimizin sözlerine itibar ederiz. Ancak, HAYALLERİMİZİ ÇALANLARA asla taviz vermeyiz, vermemeliyiz…

NEREDE TEMEL?

   Kasım ayı sonu ya da Aralık başı TEMELİNİ ATACAĞIZ  dediniz mi? DEDİNİZ… NEREDE TEMEL???

GAZETECİ KİMLİĞİ ALTINDA TROLLER ORDUSU!

   Tabi burada bir sözümüzde yandaş basına olacak. Her yerde halkın sesi olduklarını, halkın sözcüsü olduklarından dem vuranlar verilen sözlerin, vaatlerin halk adına takipçisi olmayacaksanız klavye kahramanlığını bırakın. Kendinizi kandırıyorsunuz hiç değilse halkı kandırmayın…Ekranlarda, makalelerinizde, söylemlerinizde kendiniz çalıp kendiniz oynamayın. Halkı üçüncü sınıf vatandaş olarak görmeyin zira halk her şeyi biliyor…Hiç değilse hayal tacirlerinin oyuncağı olmayın…

 

AdminAdmin