SİYASET
Giriş Tarihi : 09-04-2023 18:41   Güncelleme : 11-04-2023 16:11

ALLAH YOLUNU, BAHTINI AÇIK ETSİN BAŞKANIM

ALİ İNCİ İLK ÜÇTE Listelerin kesnlik kazanacağı güne kadar türlü siyaset mühendisliğine soyunanlar, yalan yanlış listeler yayınlamak sureti ile insanların kafasını karıştırmaya yönelik faaliyetler bugün netleşen ve YSK’ya teslim edilen kesin aday listesi ile son buldu.

ALLAH YOLUNU, BAHTINI AÇIK ETSİN BAŞKANIM

BİRİNCİ SIRADA ULAŞTIRMA BAKANI VAR DEMİŞLERDİ

Sakarya kamuoyunua bomba gibi düşen Ulaştırma Bakanının Sakarya vekil sayısında ilk sırayı alacağı yazıldı, çizildi, dillendirildi. Bu durum Sakarya AK parti cenahında oluşacak milletvekilliği sıralamasında olumsuzlukların yaşanmasına vesile olacak görüşü hakimdi. Ancak açıklanan bugünkü listeye baktığımızda bu tür söylemlerin sadece dedikodudan öteye gitmediği ortaya çıkmış oldu.

ZAFERE İMZA ATACAĞIZ

Kesin aday listesinin açıklanmasının ardından Sakarya AK Parti il Başkanı Yunus Tever  adaylara başarılar dileyerek; “ aday adaylarına ve teşkilatlara teşekkür etti. Tever, “Listede yer alan isimlerin hepsi birbirinden değerli dava arkadaşımızdır. Cumhur İttifakı olarak tüm Sakarya’yı kuşatacak listelerimiz ile inşallah 14 Mayıs akşamı Sakarya’da büyük bir zafere imza atacağız” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Aday listesi belli oldu.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları;

1-Lütfi Bayraktar,

2-Çiğdem Erdoğan Atabek,

3-Ali İnci,

4-Ertuğrul Kocacık,

5-Murat Kaya,

6-Akif Adnan Dizer,

7-Kürşat Kılıç,

8-Rahmican Şeşen’den oluşan isimlerinden oluştu.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, aday listenin belli olmasının ardından listede yer almayan tüm Aday Adaylarına, sürece verdikleri destek ve özverili çalışma için teşekkür etti.

AK Parti, 11 Nisan Salı Günü Ankara Arena Spor Salonu’nda Aday Tanıtım programını teşkilatların katılımıyla gerçekleştirerek seçim çalışmalarına resmen başlamış olacak.

AdminAdmin