SİYASET
Giriş Tarihi : 02-05-2023 12:26   Güncelleme : 11-05-2023 10:05

ALİ İNCİ “ALKIŞ DEĞİL OY İSTİYORUM”

Sakarya 3.cü sıra milletvekili adayı Ali İnci, ilçe merkezinde oluşturduğu ikinci seçim merkezinde ilçemiz mahalle muhtarlarını ağırladı.

ALİ İNCİ  “ALKIŞ DEĞİL OY İSTİYORUM”

91 mahalle muhtarının bulunduğu ilçemizde  özellikle köyden mahalleye dönüşen mahallelerin muhtarları kahvaltılı basın toplantısına ilgi gösterirlerken merkez mahalle muhtarlarının davete icabet etmemeleri dikkat çekti.

ELİMİ GÜÇLÜ KILIN HEM SİZ KAZANIN HEM HENDEK

Kahvaltı sonrası muhtarlara konuşma yapan Ali İnci; “ benden ne istediyseniz her zaman yanınızda oldum. Yapma gayreti içerisinde oldum. Bu genel seçimlerde benim elimi güçlü kılın, kuvvetli kılın. Sizlere inanıyorum. Allah’ın izni ile Sakarya’nın ilçeleri arasında  en üst düzeyde  oy çıkmasını istediğimi ifade etmek istiyorum. Burada en büyük görev elinde mühür olan muhtarlarımıza düşüyor. “ dedi.

İnci konuşmasının devamında; “ O nedenle benim elimi güçlendirmelisiniz ben güçlü olursam sizlerde güçlü olacaksınız, Hendek güçlü olacak. Sizlerden mahallelerinizdeki seçmenleri tek tek dolaşarak, ( bak arkadaş bu dönemde, seçilmesi yönünde en küçük bir kaygı ve endişemez yok ancak, bir oy Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’a bir oy’da AK Partiye) yönünde telkinlerde bulunmanız hepimizin güçlü olmasına vesile olacaktır)  yönünde çalışma” yapmalarını rica etti.

HENDEK’TE BİRLİKTE TARİH YAZDIK

Konuşmasına devam eden İnci, “ Biz Hendek’te  sizlerle birlikte bir tarih yazdık, Hendek tarihinde üç kez üst üstüne belediye başkanlığını kazanan bir aday olmazken beni sizler dört kez üst üstüne seçerek ilçe tarihinde ilk’i yaşattınız.”

PROJELERİMİZ GÜNLÜK DEĞİL

İnci; “ Yapmış olduğumuz projeler, 1500 konut projesi, Roman konutları, ülkemizin ilk 200 camisi içerisinde yer alan Rasimpaşa camisi, Ticaret Merkezimiz, Bayraktepe sosyal tesislerimiz, aşırı yağmur yağması karşısında ilçemizin devamlı sel felaketleri ile karşı karşıya kalan Uludere’mizin ıslah projesi örnek teşkil eden projelerimizden bazılarıdır.  Projelerimiz  günlük projeler değil uzun vadeli projeler oldu ve bir çok projelerimiz  ile ilçemizi ülke çapında  ilk’leri yaşattık ve projelerimiz örnek oldu.  “ diye konuştu.

ALİ İNCİ KARDEŞİM HENDEK’İ YAŞAM MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRMÜŞ

 2009 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilçemizi ziyeret ederek yapılan yatırımları, (  Ali İnci kardeşim, pretik zekası ile Hendek’i  projeleriyle bir yaşam merkezi haline dönüştürmüş) dediğini gösteren slaytı gösterdi.  

CUMHURBAŞKANIMIZI İLÇEMİZE DAVET EDECEK VE SİZLERLE BİR ARAYA GELECEĞİZ

İnci, inşallah milletvekili olmasının ardından müsait bir zamanda Cumhurbaşkanımızı tekrardan ilçeye davet edeceklerinin altını çizdi ve ; “ siz seçilmiş muhtarlarımızla birlikte yine bir araya geleceğiz , sizin sorun ve ihtiyaçlarınızı yüz yüze konuşarak çözüm yollarını birlikte oluşturacağız” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. İnci, “ sizler Ali İnci’nin nasıl çalıştığını, çabaladığını çok iyi biliyorsunuz ama biz Hendeği imar yaparken bunu sizlerle, Hendek halkıyla  birlikte yaptık. Bundan sonraki süreçte de  beni çalıştıracak, Hendeğimizi, Sakarya’mızı, Türkiye’mizi  ve mazlum coğrafyadaki  insanlara yardımı Allah’ın izni ile birlikte yapmış  olacak olduğumuzu ifade ediyorum ” dedi.

SİZLERDEN ALKIŞ DEĞİL OY İSTİYORUM

Sözleri davete icabet eden muhtarlar tarafından sık sık alkışlarla  kesilen İnci,  aldığı alkışlar karşısında tebessüm ederek; “ ben sizlerden alkış değil oy istiyorum” sözleri basın toplantısına damga vurdu.

Toplantı sonrasında muhtarlardan gelen istek üzerine İnci; “ Sakarya’mızın 16 ilçesinde bize en yüksek oy ile destek veren ilk üçe giren mahalle muhtarlarımızı Ankara’da Cumhurbaşkanlığı külliyesinde ağırlayacağının” müjdesi ile toplantı sona erdi.

RASİMPAŞA CAMİSİ ÖNÜNDE TOPLU FOTO

Heyet hep birlikte  SKM karşısında bulunan Rasimpaşa camisinin önüne geçerek toplu fotoğraf çekimi ile program sonlanırken, milletvekili adayı Ali İnci, Salı parazı olması münasebeti ile hazırlanan program doğrultusunda Ticaret Merkezinin yolunu tuttu.

AdminAdmin