• BIST 100

  9753,25%-0,62
 • DOLAR

  32,40% 0,15
 • EURO

  34,55% 0,37
 • GRAM ALTIN

  2455,10% 0,69
 • Ç. ALTIN

  4079,47% -0,43

BU BİR BABAOĞLU MASALIDIR…

HİZMET ODAKLI BELEDİYECİLİK Mİ RANT ODAKLI BELEDİYECİLİK Mİ? Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Cumhur İttifakından ortak aday olması ile yeni bir umut ışığı doğmuş olmalı ki ilçemiz esnaflarına yaptığı çağrı ile toplantı düzenle,

SİYASET 10.02.2024 13:53:00 1428 0
  BU BİR BABAOĞLU MASALIDIR…

HİZMET ODAKLI BELEDİYECİLİK Mİ RANT ODAKLI BELEDİYECİLİK Mİ?

 Yıllardır esnaf ile ikili bağlarını kesen ancak seçimin kabus gibi üzerine çökmesi ile yaptığı yanlışların, hataların farkına vardığını ifade eden Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Cumhur İttifakından ortak aday olması ile yeni bir umut ışığı doğmuş olmalı ki ilçemiz esnaflarına yaptığı çağrı ile toplantı düzenledi. 

ÜST DÜZEY KATILIM

   Toplantıya Sakarya MHP Milletvekili M.Levent Bülbül,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar, AK parti ve MHP Sakarya İl ve Hendek ilçe  Başkanları, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, ilçe ensafımızın temsilcisi Mehmet Demirel ve ilçe esnafları katıldı. 

BAYRAĞIN SAĞINA HİÇ BİR POSTER GEÇMEZ…

 Sahneye kurulan bayrak düzenindeki yanlışı defaatle dile getirmeme rağmen hala devam ettirmekte ısrar eden bir yönetim…

YİNE AJİTASYON YİNE MAĞDUR EDEBİYATI…

   Katılımcılara yemek ikramı sonrası sahneye çıkıp mikrofonun başına geçen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu  , katılımcılara hitaben yaptığı konuşmasında her zaman yaptığı gibi yine mağdur edebiyatının arkasına sığınarak kendince  dönemi içerisinde yaptıklarını anlattı. 

   Konuşmasını görsel olarak da destekleyen Babaoğlu; “  çok değerli başkanlarım, muhtarlarım, hanımefendiler beyefendiler, beni yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımız. Yapmış olduğumuz esnaflar toplantısına hoş geldiniz” diyerek sözlerine başladı. 

GÖRSEL ŞOV… PAZARCILIKTAN BURALARA GELDİM!

     Babaoğlu; “  bu gün yarım saatlik bir sunumum var. Turgut Babaoğlu bir şey yapmadı diyorlar, şu oldu bu oldu diyorlar bunun için özetle anlatmak istiyorum. 13 yaşında  çarşı meydanında esnaflığa başladım. Nerde başladığımı sizler biliyorsunuz. Eski halinden tut Kemalpaşa caddesinden başlayıp Hendek Lisesinin önüne doğru devam eden caddede  pazarcılık yaptım. Aynı zamanda tahsilimi ve iş hayatımı devam ettirdim. Dolayısı ile bu sokaklarda sizle beraber yürüdüm, sizle beraber ticaret yaptım,  sosyal hayatın her alanında sizlerle beraber oldum. Bir çoğunuzla hukukumuz var. Allah nasip etti sizlerin destekleriyle belediye başkanlığına geldik. Kısa zamanda Hendek’in ihtiyaçlarıyla ilgili planlamamızı yaptık AMA, Allah’tan gelene amenna ve seddekna . 

BİZDEN ÖNCEKİ BAŞKANLARIN ÇITASININ DA ÜSTÜNE ÇIKTIK

  Dolayısıyla kısa zamanda başımıza Pandemiydi, depremdi, ekonomik krizi hep beraber bir çok konuyla boğuştuk. Ama ona rağmen bir çok işe de imzamızı attık. Bu sıkıntılar var diye kabuğumuza çekilmedik, bu sıkıntılar var diye arkasına gizlenerek iş yapamayız, maaşları bile ödeyemeyiz demedik Allah’ın izni ile bir gün maaşlarımızı ödemekte geri kalmadığımız gibi Hendeğin tarihinde olmamış, bizden önceki belediye başkanlarımızın çıtasının da üstüne çıktık. 

DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN GELDİK, YİNE GELİYORUZ

  AMA bu bir bayrak yarışıdır, olmayanları yeniden yapmak, daha iyisini yapmak bizim asli görevimizdir iyinin düşmanı pekiyidir, daima pekiyi için mücadele ediyoruz. “ diyerek konuşmasını görsel şovla devam ettirdi.

YAŞAM MERKEZİ ALANLAR İHSAS ETTİK

   Babaoğlu; “ Yenimahallenin alt sorununun tamamını giderdik. Fen lisesini biz yaptık, 2500 m2 lik kütüphanemizi yaptık, Türkiye’de 10 tane kütüphaneden bir tanesi. Yaklaşık 500 bin metrekarelik kilitli parkeyi  sizlerin ayaklarına serdik. Yapmış olduğumuz sosyal alanları, yaklaşık 10’nun üzerinde parkı, başta Zeki Cömert Parkı, Alparslan Türkeş parkı, Rasimpaşa, Çağlayan, Köprübaşı parkları hangisini sayayım. Boş bulduğumuz her alana sosyal alanları yerleştirdik. Sağlık dalında yaptıklarımızı söylemek istemiyorum AMA, en son sayısal olarak ifade etmek istiyorum. 

( YAPILAN TESİSLERDEKİ EKSİKLİKLER NEDENSE GÜNDEME GETİRİLMEDİ NEDEN ACABA?)

YAHU BU BİNA YILLAR ÖNCESİNDE YAPILAN BİR BİNA

   Hendek Belediyesi ne yaptı? Diyenlere, “bizden önce 12 yıldır Hendeğimize doğalgazla ilgili bir kazma vurulmadı, 6 mahalleden başladık, 2024 sonrasında  tüm mahallelerimize doğalgaz getirmek için çalışmalara başladık. Yapmış olduğumuz köy hizmet binaları “ diyerek,  ne hikmetse Karatoprak mahallesinde bulunan kahvehane ve bitişiğinde yıllardır hizmet vermekte olduğu muhtarlık ofisini görsel olarak gösterip  kendilerinin yaptığını söylemekte bir beis görmedi. 

ATALARIMIZDAN İNTİKAL EDEN YERLERİN SATIŞI KONUSUNDA NEDEN SESSİZ KALDINIZ?

   Asfaltla ilgili kıyaslama yapacağını ifade ederek; “  2014-2019 yılları arasında 65 km asfaltı bu kısıtlı koşullarda ekonomik sıkıntıya rağmen 100 km ile tamamladık. ( ASLAFT KARŞILIĞI İLÇEDE ATALARIMIZDAN KALAN YERLERİ KİME NASIL SATTINIZ?) Keşke bunu da cevaplasaydınız…

   Konuşmasında tekrardan söylediklerine geri dönen Babaoğlu, aynılarını bir kez daha ifade ederek vatandaşlara daha çok hizmet yapmış gibi sunması dikkatlerden kaçmadı. 

CAMİYİ YIKTIK YENİSİNİ YAPIYORUZ!

    Babaoğlu, Sarıdede mahallesinde bulunan Sarıdede camisini o eski halinden kopardıklarını , eski camiyi belediye eli ile yıktıklarını ve belediye tarafından yenisinin yapıldığını söyledi. Yine şeyh İzzettin türbesini yeniden inşa ettiklerini ifade etti. Afet Koordinasyon Merkezi inşa ettiklerini şimdilik  aile hekimlerine geçici olarak tahsis ettiklerini belirtti. ( İYİ DE ŞU ANDA BU KONUŞMAYI YAPARKEN BÜYÜK BİR DEPREM YAŞANSA KOORDİNASYONU SAĞLAYACAK ALTERNATİFİNİZİN OLMADIĞINI DA İFADE EDEBİLME CESARETİNİ, SAMİMİYETİNİ GÖSTEREBİLSEYDİNİZ)

MODERN MEZBAHANE KİMİN ESERİ?

  Mezbahanede sağlıksız et kesimi olmadığını belirtip ilçemiz Mezbahane'sini yeniden elden geçirerek aktif hale getirdiklerini söyledi. ( MEZBAHANE BELEDİYE TARAFINDAN DEĞİL MEZBAHANE İHALESİNİ ALAN ÖZEL MÜTEŞEBBİS KANALI İLE RESTORE EDİLDİĞİNİ BU MİLLETTEN NİÇİN SAKLADINIZ?) 

YEMEKHANE GERÇEĞİ

   10 bin kişilik yemekhane yaptığını iddia eden Babaoğlu;( KEŞKE BAHSE KONU OLAN 10 BİN KİŞİLİK YEMEKHANE TESİSİNİN BİR KARDEŞİMİZİN VEFATI ÜZERİNE KENDİ BÜNYELERİNE ALDIKLARI GERÇEĞİNİ HALKTAN NİÇİN SAKLADINIZ?)  kaldı ki;  (ilçemiz adliyesindeki 2020 yılında tayinlerde  Uludere Sosyal Tesislerinde çok met ettiğiniz yemekhaneden getirilen pilavın ve etlerin çiğ, tam pişmemiş olmasından ötürü yenmeyerek katılımcılar tarafından sofraya getirildiği gibi bırakıldığını, görevlilerce bu yemeklerin çöpe döküldüğü gerçeğini söylemekten neden acizsiniz?) 

  Hendek stadyumunu yenilemekten bahseden Babaoğlu,  (Sakarya Büyükşehir ve Sakarya Gençlik Spor Müdürlüğünün  iş gücü ve maddi katkıları olduğu gerçeğini bu MİLLETTEN NİÇİN SAKLADINIZ?)

YEŞİLYURT MAHALLESİ 112 ACİL İSTASYON BEKLİYOR

Kazimiye ve Kalayık mahallesinde iki adet köprü yaptıklarını, Yeşilyurt bölgesinde 15 dükkanlık  bir alışveriş işyerleri yaptıklarını  ballandıra ballandıra anlatan Babaoğlu; “ YEŞİLYURT HALKINA SÖZLER VERİLDİĞİ HALDE ARADAN YILLAR GEÇMESİNE RAĞMEN 112 SAĞLIK İSTASYONU NİÇİN YAPILMADI?) gerçeğini  niçin dile getirmediniz, getiremediniz???

MEVCUDU  İŞLETMEKTEN BİLE ACİZSİNİZ

   Hazır ellerinde bulunan HGM Hendek Gençlik Merkezini işletmekten aciz bir yönetim olarak Gençlik ve Spor Bakanlığına kiraladığınızı övünerek anlattınız, (oysa o tesis dönemin  belediye başkanı Ali İnci tarafından inşa edilerek ilçe halkının hizmetine sunulmuş, çocuk bölümünde çocuklarımızı çok cüzi bir ücret karşılığında istifade edebiliyorlar,  sadece düğün salonundan elde edilen gelir ile düşük faizle alınan banka kredisinin ödemeleri karşılanıyordu. )

FEN LİSESİ, YALANIN DANİSKASI!!!

  Babaoğlu; “  Fen lisesi Hendeğe hayırlı olsun!” Diyerek  şu an 91 öğrencisi ile faaliyette olduğunu söylemesi nasıl bir algı operasyonu olduğunun en bariz göstergesi.  (ekrandan gösterdiği okulun kaba inşaatının bitirilmiş görüntüsü yansıtılmasına rağmen adeta lisenin bitirilip eğitim öğretime açılmış gibi tanıtılıp anlatılması sadece bir ALGI’ dan ibaret zira bahse konu olan okul halen hizmete girmiş değil, alınan öğrencilerde hemen yanındaki okulda oluşturulan iki sınıf üzerinden alınmakta? ) OLDUĞU GERÇEĞİNİ BU MİLLETTEN NİÇİN SAKLADINIZ?

İTİBARSIZLAŞTIRMA POLİTİKASINA DEVAM

  Merkezde kütüphane olduğunu söyleyen Babaoğlu; “ inşallah Büyükşehir Belediye Başkanım Yusuf Alemdar  Sakarya’da  daha büyüğünü hizmete sokacaktır” demek sureti ile sözde mevcut başkan Ekrem Yüce’nin eğitim dalında sınıfta kaldığını empoze etmek sureti ile itibarsızlaştırma politikasına devam etti. 

DEPREMLE İLGİLİ DEDİKODULAR GERÇEK DIŞI

    Konuşmasına dönemi içerisinde deprem konusunda da çalışma yaptıklarını söyleyip ilçenin deprem haritasının çıkartıldığını, dolayısı ile depreme hazırlıklı bir Hendek olduğundan dem vurdu. Babaoğlu; “  Deprem hendeğimizin gerçeği inşallah olmaz ama olursa da hazırlıklıyız!”  ( OYSA İLÇEMİZDEKİ YAPI STOĞUNUN DEPREME NE DERECE DAYANIKLI OLUP OLMADIĞININ FİZİBİLİTESİNİN YAPILMADIĞI GERÇEĞİNİ, VE İLÇEMİZİN HALA BİR DEPREM TEHDİTİ ALTINDA OLDUĞU GERÇEĞİNİ VATANDAŞLARDAN NİÇİN SAKLADINIZ?) 

 18. MADDE UYGULAMASI TARİH OLDU, KALBE SAPLANAN OK!!!

    İlçemizde uygulanan 18.madde uygulamalarının bundan böyle tarih olduğunun altını çizen Babaoğlu; “ artık kimsenin feryadı yok. 6 bin dönüm arazide 18. Madde uygulaması yaptık,  imar uygulamalarında çığır atladık, HENDEĞİN KALBİNE SAPLANAN OKU ÇIKARDIK!!! Hiç kimsenin mazeretide şikayeti de yok hatta bir çok vatandaşımız bize gelip aman başkan bizim oraya da 18. Madde uygulaması yap diyorlar dediklerini ifade ederek artık 18. Madde uygulamaları kader değil ihtiyaçtır” dedi. 

BELEDİYE PERSONEL SAYISI

     Babaoğlu konuşmasında; “ bizim için Hendek belediyesine yüzlerce personel alıp doldurdunuz suçlaması yapıyorlar, öyle bir şey yok. Başladığımızda personel sayımız 429 bugün 414 personelle hizmet veriyoruz” dedi. (  EVET SAYISAL OLARAK BAKILDIĞINDA BÖYLE  ANCAK; DÖNEMİNİZ İÇERİSİNDE BİR KISIN İŞİN UZMANI PERSELE MOBİNG UGULAYARAK KURUMDAN AYRILMASINA ZORLAMANIZ BİR YANA BİR KISIM PERSONELİ BUNLAR İNCİ’NİN ADAMLARI, BUNLAR PÜSKÜLLÜ’NÜN ADAMLARI VARSAYIMI ÜZERİNDE ÇIKARTIP YERLERİNE İŞ BİLMEYEN, SADECE BENİM ADAMIM MANTIĞI İLE KADROLARA YERLEŞTİRDİĞİNİ VE BUGÜN İŞTE BU BAŞARISIZ PERSONELİN YAPMAKTAN ACİZ OLDUKLARI  GÖREVLERİ YAPAMAMALARI NETİCESİNDE  BAŞ BAŞA KALDIĞINIZ BAŞARISIZLIĞIN MÜSEBBİBİ SİZ OLDUĞUNUZU,  ANKARA ADAYLIK DÖNÜŞÜNDE PARTİ BİNASI ÖNÜNDE DİLE GETİRDİĞİNİZİ SİZE BİR KEZ DAHA HATIRLATIRIM,SAKIN İNKARA TEVEKKÜL ETMEYİN KASEDİ ÖNÜNÜZE KOYARIM)

TAŞ OCAĞIN İŞLETMESİNDE ÇALIŞMA PERFORMANSI-BİRİNCİ DÖNEM VE İKİNCİ DÖNEMKARNESİ OLARAK DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ DİYEN BABAOĞLU YOLSUZLUK KONUSUNU NEDENSE AÇIKLAMAKTAN  KAÇINDI

    Babaoğlu, TÜRKAY şirketi kapsamında çalışma faaliyetini sürdüren Büyükdere mahallesindeki  çalışma alanında yaptıkları taş, mıcır, kilitli parke, büz vs. üretimlerinin geçmiş dönemlerin çalışmalarının çok çok üstünde olduğunu anlatarak; “  bu çalışmaları birinci dönem ve ikinci dönem karnesi olarak değerlendirebilirsiniz” diye konuştu.  ( OYSA BEKLERDİK Kİ  BURADA MEYDANA GELEN VE ADLİ MAKAMLARA AKSETTİRİLEN YOLSUZLUK DOSYASININ BOYUTUNU ANLATABİLME CESARETİNİ GÖSTEREBİLSEYDİ)

BELEDİYENİN BORCU, DOLAR KURU ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU

 Hendek Belediyesinin borcu konusunda da bilgiler aktaran Babaoğlu; “  bu kardeşiniz bütçenin ne demek olduğunu iyi bilir. Hem iş yaptık hem borç ödedik.!!! 1 Nisan 2019’da  117 milyon borçla teslim almışız, 15 Ocak 2024 tarihi itibarıyle borcumuz 147 milyon” dedi. 

KELİME OYUNU YAPMA BECERİNİZ KABUL ETMELİYİM  Kİ MÜKEMMEL

   Birde bunu kelime oyunu yaparak dolardaki   kur yükselişini görmezden gelip,   ki o günkü dolar kuru  1 Dolar= 5.68 tl) idi. Bugün dolar kuru üzerinden hesap ederek borçlarının daha az olduğunu söylemekte bir beis görmedi. Bugün dolar kuru = 30.680 tl…

( YAHU SAYIN BAŞKAN BİR DEDİĞİNİZ BİR DEDİĞİNİZİ TUTMUYOR,İLK AÇIKLADIĞINIZDA BORCUNUZUN 114 MİLYON, ARADAN 31 AY GEÇTİKTEN SONRA ULUDEREDE TESİSTE MUHTARLARLA YAPTIĞINIZ TOPLANTIDA BORCUNUZUN  120 MİLYON, MECLİSTE 118 MİLYON AÇIKLAMARI ORTADA DURURKEN SİZİN BU GİT GELLİ BORÇ MİKTARI AÇIKLAMALARINA SİZ İNANIYOR MUSUNUZ? SAYIŞTAY RAPORLARI DA ORTADA…)

KEZ GÜNAH KEÇİSİ ÇALIMA ARKADAŞLARI OLDU.   BEN SİZLERDEN ALDIĞIM YETKİYİ ALLAH RIZASI İÇİN KULLANDIM! BU

   Babaoğlu konuşmasında ;  “bu kardeşiniz sizlerden aldığı yetkiyi en iyi şekilde Allah rızası için kullanarak  sizlere hizmet etmeye gayret ettik. Bundan sonra da edeceğiz. AMA eksiklerimiz yok mu? Kesinlikle var.” Diyerek suçu Belediyede görev yapan çalışma arkadaşlarına atarak; “ kadrolarımızda yanlış yapan, bizi doğru temsil etmeyen arkadaşlarımız var, AMA bunların hepsini bıçak gibi kesmesini biliriz. “ dedi. (BİR İŞİ ÖRNEĞİN MALİYE BİNASI ARKASINDAKİ DÖNEL KAVŞAKTA AYNI ÇALIŞMAYI YAP-BOZ YAPARAK HEM KURUMU MADDİ HEM DE ZAMAN KAYBINA UĞRATTIĞINIZA NİÇİN DEĞİNMEDİNİZ, DEĞİNEMEDİNİZ? ALLAH RIZASI ADINA ÇALIŞMAK BU MU? BAŞKAN ELİNİ TUTAN MI VARDI? NEDEN BEŞ YIL SABRETTİN? ŞİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ?)

GEÇTİ BOR’UN PAZARI SÜR EŞEĞİNİ NİĞDE’YE

   Babaoğlu; “ Yeni dönemde daha farklı bir belediyecilik, çıraklık ve kalfalık dönemini bitirmiş usatalık dönemini yaşayacak olan bu kardeşinize bir kez daha destek vermenizi istiyorum. Eksiklerimizden bir tanesi iş yapma telaşı! Daha fazla iş üretelim, ekibi koordine edelim, yeni yeni finans kaynakları oluşturma gibi gibi meselemiz nedeniyle sizlerle istişare etmeyi unuttuğum anlar oldu. Esnaflarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla zaman zaman görüştük AMA  istişareyi unuttuk. Burada esnaf toplantısı olması hasebiyle bir bir düzelteceğim. Esnaflarla ilgili bir konuda sizlerle ve sizlerin çok değerli başkanı Mehmet Demirel abimle istişaremizde zaman zaman eksikler yaptık. İnşallah yanlışlarımızı ve eksiklerimizi istişareyle abimle beraber düzeltip daha güzel bir yol haritası belirleyeceğiz. Bunun sözünü buradan veriyorum. Hepinize katılımınızdan ötürü işlerinizi bırakıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine  (masallarına) son verdi. 

 

 

 

 


DEREKÖYSPORDA OLAĞANÜSTÜ KONGRE

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZ DEĞİLDİR…

ADEM ÖZ: “ ÇUVALDIZI KENDİME, İĞNEYİ BAŞKASINA BATIRACAĞIM”

YENİ MUHTARDAN BAYRAM KAHVALTISI

RAMAZAN BAYRAMI PROTOKOL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ, HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BAŞLADI, EMNİYET, JANDARMA VE YAŞLILAR YURDU İLE SON BULDU

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

HAYIRLI BAYRAMLAR

HAYIRLI BAYRAMLAR

2024 YILI NİSAN AYI OLAĞAN MECLİSİ PÜSKÜLLÜ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

YENİ YÖNETİM İLK MECLİS TOPLANTISINI BUGÜN YAPIYOR

HENDEK’DE FARKINDALIK!

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

DÜNYA ROMAN GÜNÜNÜ KUTLADILAR

BÜYÜK HENDEK İFTARI MUHTEŞEMDİ

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

BAYRAM GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK SALI GÜNÜ OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

ZİYA GÖKALP ORTAOKULUNUN GÜREŞ BAŞARISI

İFTARA DAVET!

KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

PÜSKÜLLÜ, EMANETİNİ GERİ ALDI

MİNİKLERE SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME EĞİTİMİ VERİLDİ

HAYIRLI KANDİLLER

BBP MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDILAR

DEVİR TESLİM TÖRENİNE DAVET!

İFTAR SAATİNDE TRAFİK KAZASI 1 YARALI

GEVHER AİLESİ BİR BÜYÜĞÜNÜ KAYBETTİ

BU İDDİA ARAŞTIRILMALIDIR

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ADEM ÖZ, YOL HARİTALARINI ÇİZDİ

Yükleniyor

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZ DEĞİLDİR…

YENİ MUHTARDAN BAYRAM KAHVALTISI

RAMAZAN BAYRAMI PROTOKOL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ, HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BAŞLADI, EMNİYET, JANDARMA VE YAŞLILAR YURDU İLE SON BULDU

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

HAYIRLI BAYRAMLAR

HAYIRLI BAYRAMLAR

2024 YILI NİSAN AYI OLAĞAN MECLİSİ PÜSKÜLLÜ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

YENİ YÖNETİM İLK MECLİS TOPLANTISINI BUGÜN YAPIYOR

HENDEK’DE FARKINDALIK!

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ADEM ÖZ: “ ÇUVALDIZI KENDİME, İĞNEYİ BAŞKASINA BATIRACAĞIM”

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

PÜSKÜLLÜ, EMANETİNİ GERİ ALDI

BBP MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDILAR

DEVİR TESLİM TÖRENİNE DAVET!

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ADEM ÖZ, YOL HARİTALARINI ÇİZDİ

SONUÇLARDA EN UFAK BİR ŞÜPHE, ŞAİBE YOK

YORUMA AÇIK…İŞTE BİZİM TURGUT! BABAOĞLU’NUN HİZMET ANLAYIŞI?

DEREKÖYSPORDA OLAĞANÜSTÜ KONGRE

ZİYA GÖKALP ORTAOKULUNUN GÜREŞ BAŞARISI

Alya Türkiye şampiyonu

BUSE NEMLİ MİLLİ TAKIMDA

Hendek’ten iki madalya

Hendekli karateciler madalya aşkına

Hendekli karateciler terfi etti

HENDEK OLİMPİK SPOR KULÜBÜ AFYON'DAN KUPA İLE DÖNDÜ

Hendek’ten 6 madalya

TEMİZEL’İN HEDEFİ ALTIN

MUTLULUKLAR SİZLERİN OLSUN…

MUTLULUKLAR DİLİYORUZ…

ÇELEN VE EKİN AİLESİNİ EN MUTLU GÜNLERİNDE SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Sapanca 5. El Sanatları Festivalinde Coşkulu Açılış

HACIKIŞLA YAYLA ŞENLİĞİNDE BUGÜN FİNAL GÜNÜ

ONLAR MURAD’LARINA ERDİLER

ENSAR KARDEŞİMİZ BEKARLIĞA VEDA ETTİ!

BEKARLIĞA VEDA ETTİ!

FURKAN, BEYZA’SINA KAVUŞTU

VELİLER DERT KÜPÜ! "VERDİKLERİ SÖZLERİ TUTSUNLAR!"

ALGIYLA BİR YERE VARAMAZSIN SİYASET MÜHENDİSİ…

HENDEK’TE OKUL ÇOCUKLARINA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ

SAYIN HENDEK HALKIMIZIN DİKKATİNE!

EĞİTİMDE ÇAĞ ATLADIK!!!

İLÇEMİZDE TAŞIMALI EĞİTİM 1 GÜN TATİL EDİLDİ, YARIN BU OKULLAR KAPALI

ŞEHİT ALİ GAFFARDA VELİ TOPLANTISI YOĞUN GEÇTİ

HAYIRLI OLSUN

2023-2024 YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÖRENLE AÇILDI

HENDEK İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAYAT SU FABRİKASINA EĞİTİM

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Fenerbahçe 32 27 1 4 57 85
2.Galatasaray 31 27 1 3 49 84
3.Trabzonspor 32 16 12 4 12 52
4.Beşiktaş 32 14 12 6 4 48
5.Rizespor 32 14 12 6 -4 48
6.İstanbul Başakşehir 32 13 12 7 4 46
7.Kasımpaşa 32 13 12 7 -2 46
8.Sivasspor 32 11 10 11 -5 44
9.Alanyaspor 31 10 9 12 -1 42
10.Antalyaspor 32 10 10 12 -1 42
11.Adana Demirspor 32 9 10 13 5 40
12.Samsunspor 32 10 14 8 -6 38
13.Ankaragücü 32 8 11 13 -1 37
14.Kayserispor 32 10 12 10 -9 37
15.Konyaspor 32 8 12 12 -11 36
16.Hatayspor 32 7 13 12 -8 33
17.Gazişehir Gaziantep 32 8 17 7 -15 31
18.Fatih Karagümrük 32 7 16 9 -6 30
19.Pendikspor 32 7 16 9 -28 30
20.İstanbulspor 32 4 21 7 -34 16