ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 15-12-2022 09:48

18 HIRSIZLIK OLAYI AYDINLANDI

Sakarya İli Karasu İlçesi Cami Tepe Mahallesi (3), İhsaniye Mahallesi (1), Resuller Mahallesi (2), Karamüezzinler Mahallesi (2), Denizköy Mahallesi (3), Yalı Mahallesi (6) ve Kuzuluk Mahallesi (1)’nde meydana gelen hırsızlık olayları jandarmanın özverili çalışması ile çözüldü. Şüpheliler yakalanarak adli makamlara teslim edildi.

18 HIRSIZLIK OLAYI AYDINLANDI

H.Ç,(34) B.Ş,(35) TUTUKLANDI. M.Y,(36) ARANIYOR

Son günlerde  Karasu merkezli hırsızlık olayları ile  ilgili olarak Sakarya İl J.K.lığı JASAT ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında olayın şüphelileri H.Ç.(34), B.Ş.(35), M.Y.(36) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş yapılan araştırma sonucunda şüpheli H.Ç. ve B.Ş. yakalanmış çıkarıldığı mahkemece tutuklandılar.

ÇALINTI MALLAR ELE GEÇİRİLDİ, SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

 M.Y. isimli şahıs hakkında yakalama çalışmalarına devam edilmektedir. Ayrıca hırsızlık malzemelerini satın aldığı tespit edilen Y.Ö. isimli şahsın adresinde yapılan aramada çalınan malzemeler ele geçirilerek Mağdur şahıslara teslim edilmiştir.

SUÇ VE SUÇLULARLA MÜCADELE AYNI KARARLILIKLA DEVAM EDECEK

Sakarya İl J.K.lığı bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de yasal mevzuat çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edecektir.

AdminAdmin