Güncel
Giriş Tarihi : 14-06-2022 16:46   Güncelleme : 14-06-2022 17:03

HENDEKSPORDA KONGRE HEYECANI

HENDEKSPOR OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR İlk döneminde üçüncü ligden küme düşen güzide takımımız Hendeksporda kongre kararı alındı. İlk toplantı 29 Haziran Çarşamba, gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 7 Temmuz Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılacak.

HENDEKSPORDA KONGRE HEYECANI

AS BAŞKAN KAYA, KULÜBÜN YENİ BAŞKANI OLDU

Hendekspor kulübü başkanlığından yapılan açıklamaya göre  kulüp başkanı Adil Karabulut’un istifası sonrasında yönetim kurulu aldığı karar ile kulübün as başkanlığı görevini yürüten Murat Kaya’nın yeni başkan olması yönünde oy birliğine varıldığı açıklandı.

GENEL KURUL KARARI

 Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre Hendekspor kulübü toplandı ve seçimli olağanüstü genek kurul kararı alındı. Buna göre 29 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 18.00’de  Atatürk parkında Hendek Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğünde yapılacak. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı  6 Temmuz 2022 Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılacak.

NOT:  Göz önünde değil de sokakların köşe başlarında  bire birde atıp tutan, kulübe sahip çıkacaklarını ifade ederek  yönetime talip olduklarını açıklayan başkan adaylarını kongre salonunda misafir olarak değil, ellerinde listeleri ile görmek istiyoruz.