Güncel
Giriş Tarihi : 14-06-2022 09:28   Güncelleme : 18-06-2022 11:00

ORDA BİR SOKAK VAR UZAKTA. GELMESENİZ DE, UNUTSANIZ DA O SOKAK BİZİM SOKAĞIMIZ…

İlçemizin en kalabalık nüfusunun , eğitim düzeyi en yüksek insanların yaşadığı Yenimahallenin 2259 nolu sokağında yaşananlar vatandaşlardan tepki toplamaya devam ediyor.

ORDA BİR SOKAK VAR UZAKTA. GELMESENİZ DE, UNUTSANIZ DA O SOKAK BİZİM SOKAĞIMIZ…

BİZ GÖREVİMİZİ YAPIYORUZ BELEDİYE DE YAPSIN!

Adı bizde saklı olan bir mahalle sakini  gönderdiği iki kare fotoğrafın altına; “ bizler mahalle sakinleriyiz.  Her bir hizmetin bedelinin olduğuna inanan insanlarız ve bu sebeple bizler  vatandaşlık görevimiz olarak  üzerimi,ze düşen görevi, ( çöpü toplu olarak bir yere bırakmak, çöpleri kapalı konteynere koymak, çöp vergisi vermek) gibi  görevlerimizi yerine getiren medeni insanlarız.”

2259 NOLU SOKAK UNUTULDU MU, BİZE VERİLEN DEĞER BU MU?

“Fotoğrafta da görüldüğü üzere Yenimahalle 2259 sokaktaki bu görüntü mahalle sakinlerinin asla haketmedikleri bir görüntü.  Araç arızalıdır 1-2 gün gelinemeyebilir, personel eksiktir iş aksayabilir  bunu anlayışla karşılayabiliriz amma eğer bu vurdumduymazlık 3-4 gün sürüyorsa bu beceriksizliktir, görev anlayışına sahip çıkmamaktır daha da ötesi Yenimahalle halkına verilen değerin göstergesidir. Biz bunu böyle algılıyoruz. Sizden ricamız, mahalle sakinleri olarak bu sesimize kulak vermeniz ve yetkililerin unuttukları!  sokağın çöpünü almalarına vesile olmanızdır. Mahalle sakinleri adına teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz”