Güncel
Giriş Tarihi : 13-06-2022 12:15   Güncelleme : 14-06-2022 14:35

BABAOĞLU KONTROL EDİN DEDİ BİZDE KONTROL ETTİK!

Görüntüler, Hendek Belediye Başkanı şehrül emin Turgut Babaoğlu’nu teyit etmiyor.

BABAOĞLU KONTROL EDİN DEDİ BİZDE KONTROL ETTİK!

ATATÜRK PARKINDA WC SORUNU İVEDİLİKLE ÇÖZÜLMELİ

Haziran ayı meclis toplantısında  AK Parti Meclis üyesi ve grup sözcüsü Hamit Canlı meclis başkanı tarafından cevaplanması isteğiyle soru sordu. Canlı; ilçemiz Atatürk Parkındaki WC ‘lerin sözler verilmesine rağmen yapılmadığının arkasında yatan gerçeklerin neler olduğunu sorarak sorunun ivedilikle giderilmesinin zaruret arz ettiğini söyledi.

PARKTA WC SORUNU YOK! SİZLERDE KONTROL EDEBİLİRSİNİZ!

Bu soru üzerine meclis başkanı Babaoğlu verdiği cevabında; “ şu anda oradaki WC’lerin kullanılmasına bir engel durum yok. ilçemiz Atatürk Parkında işletme sahibi tarafından işletilen kafeteryada 6+6 şar adet WC’lerimiz mevcut. Hem kafenin hem parkta bulunan vatandaşların WC ihtiyacını görüyor, bu bir çözümdür. Buranın kapısı her daim açık. Bazen ben şahsen, bazen de arkadaşlarıma kontrol ettiriyorum,  sizlerde kontrol edebilirsiniz.” diyerek konunun hallolduğunu, WC sorununun ortadan kalktığını söylemişti.

KAPI AÇIK DENİLMİŞTİ!

Bahse konu olan Atatürk parkındaki özel işletme tarafından etrafı daha önce kapatılarak tesis alanı içerisine alınan WC’lerin  belediye başkanının talimatıyla WC’lerin  halkın kullanımına açıldığı  Haziran ayı meclis toplantısında kamuoyuna açıklanmıştı.

YAŞANANLAR BAŞKANI TEYİD ETMİYOR!!!

Bugün günlerden 13 Haziran 2022  Pazartesi, saat 10.30 suları. Meclis başkanı tarafından ifade edilen WC’lerin  ana giriş kapısının denildiği gibi açık olmadığı, video görüntülerinden de anlaşılacağı üzere WC kapısının kapalı olduğunu gözlemledik.

NOT: Video görüntüsünü FACEBOOK üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden İZLEYEBİLİRSİNİZ.