Güncel
Giriş Tarihi : 11-06-2022 16:15   Güncelleme : 11-06-2022 16:21

KİM DEMİŞ BELEDİYE ÇALIŞMIYOR DİYE?

Kurumun bünyesinde faaliyet gösteren Belediye +Türkay şirketinde çalışan personel sayısı 426 kişi. Yakın zaman önce tüm personel maaşlarda % 50, sosyal yardımlarda da % 35 dolayında zam aldılar.

 KİM DEMİŞ BELEDİYE ÇALIŞMIYOR DİYE?

BELEDİYE YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR!

Belediye bünyesinde çalışan personelini bazılarını temizlik işlerinde sabah namazı vakti ellerinde süpürge ve el arabalarıyla görürken bazı personelleri de yağan yağmur altında  çalışırken görmek olağanlaştı.

SPOR KOMPLEKSİNDEN ESER YOK

Her ne kadar yıkılıp yerine  Süleyman Seba Spor Kompleksinin yapılacağı söylenen yerde bu proje ile ilintili bir çalışma yapılmıyor olsa da  belediye kaldırım ve  cep park çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Bazı okuyucuların;   “açık havalar varken bu eziyet niye?” şeklinde söylemlerine şahitlik ediyoruz.   Bazen de  haber sitelerinde yayınlanan haberlerin altına yorumlar yazan bazı okuyucuların “  belediye çalışmıyor!”  yazdıklarını  görüyoruz.  Siz inanmayın o çalışmıyor diyenlere, onlar nifak sokmaya çalışanlardır,  hasetliklerinden öyle diyorlardır!

NOT: Yağmur altında çalışan personelin video görüntüsünü FACEBOOK üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.