Siyaset
Giriş Tarihi : 07-06-2022 19:08   Güncelleme : 10-06-2022 12:38

MEYDANLARA SIĞMAYAN AK PARTİ ŞİMDİ SALONLARI MESKEN TUTTU

20 yıldır iktidarı elinde bulunduran, her girdiği seçimde muhalefeti yenilgiye uğratan AK Parti düne kadar meydanlara sığmıyorken bugün salonları mesken tuttu. Buna mukabil muhalefet ise salonlardan meydanlara indi.

MEYDANLARA SIĞMAYAN AK PARTİ ŞİMDİ SALONLARI MESKEN TUTTU

Hendek AK Parti İlçe Danışma Toplantısı ilçemiz Atatürk parkında  Kültür merkezi salonunda gerçekleşti. Kongreye her ne kadar yoğun katılım olsa da  eskiden meydanlara sığmazken günümüzde salonları mekan tutması dikkat çekiyor.

 

YOĞUN KATILIM

Kongreye AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılım sağlarkenTever’e  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce eşlik etti. Kongreye ilçemizden de bazı muhtarlar, STK temsilcileri ile birlikte AK Parti Hendek Belediye Meclisi üyeleri ve partili vatandaşlar  katıldı. Temayül gereği mahalle ve birim başkanları selamlama konuşması yaparlarken kürsüye gelen Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, salonu dolduran misafirlere ve partililerine teşekkür etti.

GÖNÜLLERE GİRMEK ÖNEMLİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Tever’de yaptığı konuşmasında Pandemiye dikkat çekerek Pandeminin sona ermesinin ardından  özgürce toplanabildiklerine vurgu yaparak; “ Ramazan ayı içerisinde ilçe başkanları ile toplantılar yaptık inşallah yakın zamanda da belediye başkanlarımızla toplantılar yapacağız.” Diyerek sözü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a getirdi. Tever; AK Parti yaptığı hizmetlerle ülke insanının gönlüne girdiğini, kendilerinin de birer nefer olarak gönüllere girebilmenin haklı mücadelesini verdiklerinin altını çizdi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN ADRESİ SAKARYA

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'de yaptığı konuşmasında çok çalıltıklarına vurgu yaparak, gönül belediyeciliğinin Sakarya'da yer bulduğunu belirtip teşekkür etti.