Güncel
Giriş Tarihi : 02-06-2022 10:17   Güncelleme : 03-06-2022 17:35

BAYANLAR ÇAĞRI YAPTI: BAŞKAN BİZİ DENİZE GÖTÜR!

Kadınlar plajına ücretsiz servis HAYDİ HANIMLAR DENİZE! Hendek Belediyesi İnci döneminde Kerpe bölgesinde bir koyu (Miço koyu) nu Hendek Belediyesine kazandırmış ve sosyal projeler kapsamında ilçemiz bayanlarını denizden mahrum etmemek adına hafta sonları ÜCRETSİZ olarak düzenlediği turlarla bayanları denize taşıyordu. İlerleyen süreçte ise belediye başkanı İrfan Püsküllü aynı projeye sahip çıkıp sürdürmüştü. Peki ya bugün?

BAYANLAR ÇAĞRI YAPTI:  BAŞKAN BİZİ DENİZE GÖTÜR!

İLÇE HALKI SİZE SAHİP ÇIKTI SİZ HALKA SAHİP ÇIKMAYACAK MISINIZ?

Derken 2019  mahalli seçimler geldi. Türlü ayak oyunlarının döndüğü seçimle öncesinde bir yanda Cumhur diğer yanda Millet ittifakına rağmen Hendek halkı güleç yüzlü ve vaat tüccarı, umut taciri Turgut Bababoğlu’na sahip çıkmış ve seçimi adeta hediye etmişti.

3 YIL MAKYAJLARLA GEÇTİ, ANA AKIM PROJELER RAFA KALKTI

Makama gelmesinin ardından verdiği sözleri unuturcasına bir tavır sergileyen, inci döneminde yapılan tesislerin üzerine makyajlar yaparak,  ‘sahiplenemiyorum! Gerekçesi ile 270 yeri satışa çıkartarak ciddi bir para elde eden’ Belediye Başkanı Babaoğlu, görev süresinin bitmesine yaklaşık 20 ay kalmasına rağmen hala vadettiği projelere bitirip hizmete sokmak bir yana projelerden değişik gerekçelerle vazgeçti ve ilçe halkını kaderi ile baş başa bıraktı.

BAYANLARDAN DENİZ İSTEĞİ

Yazın geldiği bu günlerde zaten Pandemi yasakları nedeni ile evlerine hapsolan, salgın nedeni ile nefesini bile maskeler arkasından alan, psikolojileri allak bullak olmuş, yetmezmişcesine ardı arkası kesilmeyen zamlar nedeni ile yaşam mücadelesi güçleşmiş, ilçe insanının biraz olsun kafasını dağıtması, dinlenmesi, kaybettiği değerlere yeniden kavuşabilmeleri adına yeni yönetimin iş başına gelmesinin ardından geçen 3 yıldır gidemedikleri, hasretini çektikleri denize gitmeyi arzuluyorlar.

DENİZ DE YAKIN SEÇİM DE, TERCİH SİZİN…

İlçemiz bayanlarının seslerini duyurmak adına Hendek Belediyesine sesleniyoruz.  Varmısınız ilçe insanımızın toplumsal isteğine cevap vermeye?  Deniz şuracıkta…Seçimede az bir zaman kaldı karar sizin…  

MİÇO KOYU NEDİR NE DEĞİLDİR?

Ücretsiz hizmet

Yeşilin ve mavinin ortasında bulunan, suyunun berrak ve temiz oluşu, plajının güvenliği, piknik ve dinlenme alanlarına sahip Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı’nda rahatça denize girmek mümkün. Kadınların gönül rahatlığıyla denizin ve kumsalın keyfini sürdüğü, tüm güvenlik koşullarının sağlandığı Miço Koyunda çocuk oyun alanları da mevcut.