Güncel
Giriş Tarihi : 01-06-2022 10:45   Güncelleme : 01-06-2022 19:54

TOÇOĞLU’NDAN MANİDAR ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yaklaşık 7 yıl AK Parti Hendek İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve sonrasında 2019 yılı mahalli seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın ortak adayı Ali Kemal Sofu’yu işyerinde ziyaret etti.

TOÇOĞLU’NDAN MANİDAR ZİYARET

İNZİVAYA ÇEKİLEN ZEKİ TOÇOĞLU SOFU’YU ZİYARET ETTİ

Uzun yıllar değişik devlet kademelerinde görev alan  Sakarya’nın renkli siyasetçilerinden Toçoğlu, 1999 ve 2004 yıllarında Serdivan, 2009 ve 2014 yıllarında da Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmıştı. Ancak 2019 yılı mahalli seçimlerinden sonra adeta inzivaya çekildiğini gözlemlediğimiz  Zeki Toçoğlu'nun ilçemize ziyareti iktidar kanadında oldukça ses getirdi.

TEŞKİLAT BAŞKANI, GRUP SÖZCÜSÜ

Sofu’yu ziyaretinde Hendek Bayraktepe dernek yöneticisi ve  Çaybaşı eski Belediye Başkanı Osman Aydın, teşkilat başkanı Adem Öz ve Hendek Belediyesi AK Parti grup sözcüsü Hamit Canlı’da hazır bulundu.

ZAMANLAMA MANİDAR

Erken seçimin çokça konuşulduğu bu günlerde uzun zamandır sahada görmediğimiz  eski Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu’nun ziyaret zamanlaması oldukça manidar. Toçoğlu, ilçemize gerçekleştirdiği ziyaret turunda Hendek Bayraktepe derneği başkanı Özcan Nalbant,  Hendek AK Parti eski gençlik kolu başkanı  Bilal deniz ve babasını da işyerlerinde ziyaret ederek hasbıhal ettiler. 

ZİYARETİN SEBEBİ VEFA İMİŞ!

Sofu, ziyareti sebebi ile eski başkan Toçoğlu’na teşekkür edip sağlıklı uzun ömürler dilerken ziyaretin konusunun detaylarından bahsetmedi ancak  vefa olduğunu söylemekle yetindi.