Güncel
Giriş Tarihi : 30-05-2022 09:11   Güncelleme : 31-05-2022 10:20

KILAVUZUN KARTAL YA DA SERÇE OLSUN AMA, ASLA KARGA OLMASIN…

HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITARAK BU YOKUŞ ÇIKILMAZ Kişi anne ve babasını seçme şansına sahip değildir ancak kılavuzunu ve arkadaşlarını seçme şansına, iradesine sahiptir. Şu halde kılavuzu seçerken çok iyi düşünülmeli aksi halde Hendeksporumuzun düştüğü durumdan daha beter duruma düşebilirsiniz. Son pişmanlık fayda etmiyor!!! Tabi bütün bu uyarılar sadece iktidarın ilçe başkanı için değil diğer siyasi partilerin ilçe başkanları içinde geçerlidir. TV yorumcusunun söylemine inanacak olursak İYİ Parti kısmen hariç diğer siyasi partiler başarılı, o zaman sormak gerek başarısız parti hangisi? Çalışanı haber yaptığınızı söylüyorsunuz da çalışmayanı, verdiği sözleri tutmayanı, umut tacirlerini neden haber yapmıyorsunuz, yapamıyorsunuz?

KILAVUZUN KARTAL YA DA SERÇE OLSUN AMA, ASLA KARGA OLMASIN…

ALGI OPERASYONUNUZ MAYA TUTMUYOR…

Evlere şenlik bir TV programı… Program yorumcusunun  söylemlerindeki ikilemler, birbirini tutmayan açıklamalar ve nihayetinde  yapılmaya çalışılan algı operasyonu!!! “Birileri görmese de gazeteci olarak biz görmek zorundayız” El hak doğru… Gör o zaman…

GÖRMEK İSTERSEN…

Resmi bayramda asılan bayrak düzenindeki yanlışı gör, siyasi parti binalarına asılan bayrak sıralamasını gör, resmi bayrama gösterilen saygının tezahürü olarak karşılık bulan belediye başkanının  kravatsız protokolde yer almasını gör… Görmek istersen görülecek çok şey var…

Gelelim Teknoloji bakanının ilçemiz 2. OSB’de özel sektörün yaptığı yatırımın açılış merasiminde yaşananlara…

KATILAMAMASININ NEDENİ YOLDA OLMASIYMIŞ!

Teknoloji bakanını AK Parti İlçe Başkanı H.Serdar Baykal karşıladı mı karşılamadı mı? Sorusunu masaya yatıran TV yorumcusu, ilçe başkanına eleştirilerin olduğunu,  ilçe başkanının kendisine fotoğraf attığını ve yolda olduğunu söylediğini ifade ediyor.

İLÇE BAŞKANI KATILMIŞ AMA PROTOKOLDE GÖRÜNMEMİŞ!!!

TV yorumcusu sözlerine devam ediyor ve protokol kurallarına değinerek, sözde AK parti İlçe Başkanını savunmak adına laf ebeliğine soyunmuş. Protokolde oturma sırası varmış, ilçe başkanı öne çıkamazmış, karşılamada var!!!

BUDA MI CANLI YAYIN KAZASI?

Yahu bir önceki ifadesinde yolda olduğunu bir sonraki ifadesinde ise zaten orda karşılamada var!!! Olmuyor, olmuyor… ALGI operasyonlarınız maya tutmuyor…Yapmacık, ikircikli ve çelişkili sözleriniz ,tutumunuz  karşılık bulmuyor, inandırıcılığı olmuyor. Nasıl olsun ki? Kimbilir belkide sayın TV sunucusu öyle demek istememiştir , canlı yayın kazasıdır!!!