Siyaset
Giriş Tarihi : 27-05-2022 19:38   Güncelleme : 27-05-2022 19:38

CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2. Ligi'nde mücadele veren Sakarya Akgün Ampute Engelliler Takımı bugün şampiyonluk maçında Kahramanmaraş Ampute Takımı ile saat:14:00'de Serdivan Ekrem Karaberber Altyapı Tesisleri'nde karşı karşıya geldiler.

CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Şehrimizin takımına destek vermek için Memleket Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak oyuncularımıza ve teknik heyete başarılar diledik. 5-0 gibi tarihi bir farkla kazanan takımımızı ve oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Ayrıca ligin gol kralının da takımımızdan çıkması bizleri onurlandırdı. 1. Ligte başarılarınızın katlanarak artacağına eminiz.
SPOR ENGEL TANIMAZ
Memleket Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Av.Ali Sarı galibiyet sonrası yaptığı açıklamada, sporun engel tanımadığı bir kez daha gördük , “Şehrimiz engelli spor branşlarında sürekli gelişerek yeni başarılara imza atıyor. Bir anlamda sporun engel tanımadığı gerçeği, en yalın ve somut haliyle herkese gösteriliyor. Son olarak Akgün Ampute Engelliler Futbol Takımımız da bu mücadelenin nadide bir örneğini sergiledi. Takımımız bunu yaparken tamamen maddi açıdan ne kadar zorluklar çektiklerinin farkındayız. Deplasman maçlarına giderken maddi açıdan ne kadar zorlandıkların farkındayız. Verdikleri bu özel mücadeleyle bir üst lige tarihi bir farkla çıktılar. Bizler de engelli sporuna olan desteğimizi tüm gayretimizle sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile takımımızı bir kez daha canı gönülden kutluyorum ve yeni sezonda tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.

 

MEMLEKET PARTİSİ

ADAPAZARI İLÇE BAŞKANI

AV.ALİ SARI