Asayiş
Giriş Tarihi : 17-05-2022 11:17   Güncelleme : 18-05-2022 16:25

HENDEK JANDARMASI GÜVENLİK KONTROLÜNDE

ASAYİŞ BERKEMAL Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizin değişik güzergahlarında değişik zaman dilimlerinde Jandarmanın güvenlik uygulamaları aralıksız devam ediyor.

HENDEK JANDARMASI GÜVENLİK KONTROLÜNDE

HENDEK JEOPOLİTİK ÖNEME SAHİP

İlçemizin coğrafi ve jeopolitik kurumu açısından çok önemli bir yere sahip. Bir yanında TEM otoyolu  diğer yanda uluslararası D-100 karayolu ve tüm bunların yanı sıra ilçenin giriş çıkış  ulaşım güzergahları zengin.

ULUSLARARASI  KARAYOLU D-100 DE JANDARMA ASAYİŞ UYGULAMASI

Bu durumu da göz önüne alan yetkililer sayiş uygulamalarına aralıksız, ara vermeksizin devam ettiriyorlar. Hendek ilçesinin giriş güzerhı D-100 karayolu üzeri Nuriye ( Sarıbayır) mevkiinde yol asayiş uygulaması yapıyorlar. Jandarma güvenlik ekipleri durudurdukları araçların resmi evrak kontrolleri, araçlarda bulunan vatandaşların GBT taramalarını elektronik ortamda yapmalarının yanı sıra araç içerisinde bulunan vatandaşları araçtan indirerek tek tek üst aramaları ile birlikte araçlarıda didik didik arıyorlar.

ASAYİŞ UYGULAMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Yetkililer bu tür asayiş uygulamalarının ara vermeksizin ilçenin değişik güzergahlarında değişik zaman dilimlerinde devam edeceğini ifade ettiler.  

NOT: Jandarmanın ilçemiz D-100 karayolu üzerinde yaptıkları asayiş uygulamasının videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.