Asayiş
Giriş Tarihi : 14-05-2022 17:02   Güncelleme : 15-05-2022 17:01

D-100 DE TRAFİK KAZASI SÜRÜCÜ AĞIR YARALI

Bugün öğlen saatlerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı, adı öğrenilemeyen yaralı Hendek Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

D-100 DE TRAFİK KAZASI SÜRÜCÜ AĞIR YARALI

KAZA KIRIM VE 112 ACİL KAZA MAHALLİNDE

Edinilen bilgilere göre kaza bugün öğlen saatlerinde D-100 karayolu üzeri Nüfren mahallesi mevkiinde meydana geldi. Hendekten Düzce istikametine seyir halinde olan 50 DH 566 plaka sayılı araç bilinmeyen bir nedenden ötürü direksiyon hakimiyetini kaybetti ve bölünmüş yolun ortasındaki bariyerlerin arasına takla attı. Kazanın haber alınmasının ardından kaza mahalline kırım ekibi ve 112 acil ambulans hareket etti. Kısa sürede kaza mahalline intikal eden görevliler araç içerisinde sıkışan sürücüyü kaza kırım ekibinin çalışmalarıyla sıkıştığı yerden kaldırılarak 112 acil ambulans ile  Hendek Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılarakl tedavi altına alındı.

TRAFİK AKIŞI KISA SÜRELİ KESİLDİ

Kaza nedeni ile  D-100 karayolu Hendek-Düzce istikametinde  trafik akışı kısa süreli olarak duruduruldu, kaza yapan aracın kaza mahallinden alınarak kurtarıcıya yüklenilmesi ile trafik normale döndü. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.